Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

VALHEIM NEDİR? VALHEIM NASIL BİR OYUNDUR?

Valheim nedir?

Valheim, İskandinavya mitolojisini konu alan Steam'de yayınlandığı günden beri indirme rekorları kıran bir hayatta kalma oyunu. Hikayesi ve yüksek performans gerektirmeyen teknik özelliğiyle Valheim, şimdiden tüm dikkatleri üstünde toplamayı başardı. Valheim, 2 Şubat 2021'de Steam platformunda yayınlandı ve ilk iki haftasında 400 bine yakın indirme rakamına erişti.

Valheim'ı Steam Cüzdan Kodu satın alarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu muhteşem hikayenin tadını çıkarın!

Steam Cüzdan Kodu satın al >>

Valheim'in hikayesi

Aslında oyunun gücü sağlam hikayesinden geliyor. İlgi çekici konusu sebebiyle oyun severler tarafından çok olumlu yorumlar alıyor. Çok kanlı bir savaşta katledilen Valkyrieler'in ruhları onuncu İskandinav dünyası Valheim'da kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Çoğu İskandinav tanrısını görebileceğiniz oyunda tabii ki Odin de mevcut. Valheim bu sırada kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından saldırıya uğramış bir yer. Oyuncular Valheim'i korumakla sorumlu. 

Valheim nasıl bir oyundur?

Oyunun başları Valheim'in merkezinde geçiyor ve barışçıl bir çizgide ilerliyor fakat tanrılar cesareti ödüllendirdiği için oyuncular tehlikeli görevlerle karşı karşıya kalıyor: İskandinavya coğrafyasının balta girmemiş ormanlarında ve karlı dağlarında gezebilir; daha önce hiç karşılaşmadığınız silahlarla karşılaşabilir, çok sağlar zırhlar kuşanabilir, Viking kalelerine girebilir, değerli malzemeler toplayabilir, farklı coğrafyaları keşfetmek için gemi inşa edebilirsiniz.

Muhteşem hikayesine sizi hapsedecek Valheim'ı tek başınıza veya 10 oyuncuya kadar kooperatif şekilde oynayabilirsiniz. 

Valheim sistem gereksinimleri >>

Benzer İçerikler