Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

TITANFALL 2 OYUNCUSUNUN KÖPEĞİ OYUN İÇİNDE ANILACAK

İnsanın en iyi dostlarından köpekler muhteşem canlılar. Köpek sahibi her insanın, can dostlarıyla ilgili en büyük problemi, muhtemelen onlardan önce bu dünyadan göçecek olmaları. Titanfall 2 topluluğunun tanınan bir üyesi olan Iniquity’nin can dostu Onyx de ne yazık ki yakın zamanda vefat etti.YouTube platformunda yaptığı
Titanfall 2 videoları ile tanınan bir oyuncu olan Iniquity, geçtiğimiz haftalarda attığı bir tweet ile tüm hayranlarını üzmüştü. “Bu sabah, geçtiğimiz 18 yıllık hayatımdaki en iyi arkadaşıma elveda dedim. Seni ÇOK seviyorum Onyx. Bu çok acıtıyor. Huzur içinde yat.”

Kısa zamanda Iniquity’nin bu tweet’i Reddit platformunda paylaşılarak, Onyx’in oyunda yer alması için bir kampanya başlatıldı. Kampanya geniş bir kitlede yankı uyandırdı ve
Titanfall 2’nin gelecek güncellemesinde Onyx’in bayrağının yer almasına karar verildi.Titanfall 2 stüdyosunun bu kararı herkesin takdirini kazandı. Onyx artık en azından Titanfall 2’de ölümsüzlük kazanmış olacak. 

Benzer İçerikler