Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ'NDE İNDİRİME GİREN EN İYİ OYUN SERİLERİ

Perdigital.com olarak, Steam Yaz İndirimleri'nde indirime giren en iyi oyun serilerini sizler için derledik!

Steam Yaz İndirimleri'ni kaçırma, %2 Bonus fırsatıyla Steam Cüzdan Kodu satın al >>The Witcher Serisi %85 oranında indirimde!

Leh yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış hikâye ve roman serisinden uyarlanmış RPG oyunu olan The Witcher serisi Steam Yaz İndirimleri kapsamında indirime girdi! Oyuncuların Geralt of Rivia adındaki bir canavar avcısı karakterinde oynadığı, bir çok dalda ödül almış bu oyun, en iyi oyun serileri listemizin en başında yer alıyor. Bu seriyi kaçırmamanızı öneriyoruz.


Grand Theft Auto Serisi %70 oranında indirimde!

GTA serisinde, oyuncuların hikâyede ilerleyebilmek için görev yapabildikleri, bununla birlikte aksiyon-macera, sürüş, rol yapma, gizlilik ve yarış elementlerini de içeren serbest dünya üzerine odaklanmıştır. Serinin New York'tan esinlenilerek tasarlanan Liberty City, Miami'den esinlenilerek tasarlanan Vice City, Los Angeles'tan esinlenerek tasarlanan Los Santos, San Francisco'dan esinlenerek tasarlanan San Fierro, Las Vegas'tan esinlenerek tasarlanan Las Vanturas ve Kaliforniya'dan esinlenilerek tasarlanan birçok şehri, kırsal alanı, dağlık alanı ve kasabayı içinde bulunduran San Andreas eyaletinde geçmektedir.


Assassin's Creed® Serisi %72 indirimde!

Assassin's Creed, aksiyon-macera türü tarihsel, video oyunu serisidir. Oyun açık dünya ve gizlilik öğeleri içerir. Oyuncuların suikastçı gibi planlar yaptığı, bir çok yaratıcı fikirlere olanak veren seride suikastçının inancını yakalama fırsatını kaçırmayın!


Call of Duty® Serisi %67 indirimde!

Birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisi olan Call of Duty'de, II. Dünya savaşını konu alan oyunlardan, modern savaşı konu alan oyunlara, son olarak da soğuk savaşları konu alan oyunları bulabilecek oyuncular, yüksek aksiyon ve güzel bir ambiyansı yakalayabilir.


HITMAN™ Serisi %80 indirimde!

Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47'yi oynadığınız seride, asfaltın güneşten eridiği caddelerinden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerinize rahat bir nefes aldırmak istemiyorsanız bu oyun tam size göre!


Dishonored® serisi %67 indirimde!

Dishonored, 2012 yılında çıkardığı oyunla birlikte "yapılanlara göre şekil alan oyun" tarzını güzel bir şekilde geliştirmiştir. Serinin devam oyunları, görevlerde tamamen oyuncuların inisiyatifine bırakılıp, gizli bir şekilde ya da çatışmaya girilip görev tamamlanabilir. Oyunda, oyuncuların seçimine göre oyun içi hikayeler değişmekte ve oyun farklı birkaç farklı sonla bitirilebilmektedir.


Middle-earth™ Serisi %60 indirimde!

J. R. R. Tolkien'in efsanevi Orta Dünya'sında geçen oyunda, oyuncular Nemesis sistemi adı altında oyun içinde kullanılan yapay zeka ile kendilerinin oluşturduğu ordulardan belli yerlerde yardım alabilecek, kimi oyuncular ise düşmanlarına ordularını meydan okutarak savaşmadan yok edebilecekler. 


Final Fantasy Serisi %50 indirimde!

Final Fantasy, Hironobu Sakagachi tarafından yaratılan, Japon video oyunu serisidir. Aksiyon rol yapma oyunu olan bu seride, bir çok hikaye ve aksiyon bulunuyor.

Benzer İçerikler