Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM SONBAHAR İNDİRİMLERİNDE İNDİRİME GİREN EN İYİ OYUN SERİLERİ

Perdigital.com olarak, Steam Sonbahar İndirimlerinde indirime giren en iyi oyun serilerini sizler için derledik!

Steam Sonbahar İndirimleri'ni kaçırma, %2 Bonus fırsatıyla Steam Cüzdan Kodu satın al >>

GTA Serisi %70'e varan indirimlerle Steam'de!

Dünyanın en sevilen oyunlarından GTA'nın neredeyse tüm serileri, Steam Sonbahar İndirimleri'nde %70'e varan indirime girdi!

GTA serisinde, oyuncuların hikâyede ilerleyebilmek için görev yapabildikleri, bununla birlikte aksiyon-macera, sürüş, rol yapma, gizlilik ve yarış elementlerini de içeren serbest dünya üzerine odaklanmıştır. Serinin New York'tan esinlenilerek tasarlanan Liberty City, Miami'den esinlenilerek tasarlanan Vice City, Los Angeles'tan esinlenerek tasarlanan Los Santos, San Francisco'dan esinlenerek tasarlanan San Fierro, Las Vegas'tan esinlenerek tasarlanan Las Vanturas ve Kaliforniya'dan esinlenilerek tasarlanan birçok şehri, kırsal alanı, dağlık alanı ve kasabayı içinde bulunduran San Andreas eyaletinde geçmektedir.


Call of Duty® Serisindeki oyunlar %75'e varan indirimde!

Birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunları serisi olan Call of Duty'de, II. Dünya savaşını konu alan oyunlardan, modern savaşı konu alan oyunlara, son olarak da soğuk savaşları konu alan oyunları bulabilecek oyuncular, yüksek aksiyon ve güzel bir ambiyansı yakalayabilir.


MAX PAYNE Serisi'nin tüm oyunları %70'e varan indirimlerle Steam'de!


Tom Clancy's Serisinin tüm oyunları %67'ye varan oranlarda indirimde!


HITMAN™ Serisi %80 indirimde!

Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47'yi oynadığınız seride, asfaltın güneşten eridiği caddelerinden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerinize rahat bir nefes aldırmak istemiyorsanız bu oyun tam size göre!


Mortal Kombat Serisi %75'e varan indirimde!

İz bırakan dövüş serisinde Mortal Kombat 11, Mortal Kombat XL, Mortal Kombat X ve Mortal Kombat Komplete Edition indirimde!


Assassin's Creed® Serisi %72 indirimde!

Assassin's Creed, aksiyon-macera türü tarihsel, video oyunu serisidir. Oyun açık dünya ve gizlilik öğeleri içerir. Oyuncuların suikastçı gibi planlar yaptığı, bir çok yaratıcı fikirlere olanak veren seride suikastçının inancını yakalama fırsatını kaçırmayın!


The Witcher Serisi %85 oranında indirimde!

Leh yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış hikâye ve roman serisinden uyarlanmış RPG oyunu olan The Witcher serisi Steam Yaz İndirimleri kapsamında indirime girdi! Oyuncuların Geralt of Rivia adındaki bir canavar avcısı karakterinde oynadığı, bir çok dalda ödül almış bu oyun, en iyi oyun serileri listemizin en başında yer alıyor. Bu seriyi kaçırmamanızı öneriyoruz.


Benzer İçerikler