Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM’DE 20 TL’NİN ALTINDAKİ EN İYİ 10 STRATEJİ OYUNU

Steam, avantajlarıyla her zaman oyuncuların yanında olmayı tercih ediyor. Yaptığı kampanyalar ve indirimler de bunun göstergesi.

Perdigital.com olarak Steam’in indirimleri sayesinde 20 TL’nin altına düşen en iyi strateji oyunlarını derledik. Bu indirimlerden hemen faydalanabilmek için Steam Cüzdan Kodu satın al >>

XENONAUTS


Haziran 2014 yılında çıkan oyun, soğuk savaş döneminde dünyaya yapılan uzaylı istilasını konu alıyor. Oyuncular, çok uluslu bir askeri organizasyonu kontrol ediyorlar ve uzaylı istilasına karşı dünyayı korumaya çalışıyorlar. Bu arada, oyunu oynayanların çoğu Xenonauts’ı çok beğenmiş. Xenonauts Steamde sadece 9,75 TL! 


SHADOWRUN: HONG KONG – EXTENDED EDITION


2015 yılının en iyi cRPG / strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Shadowrun: Hong Kong; senaryosu ve atmosferi bakımından RPG severleri yeterince tatmin edecek. Steam’de %80 indirimli fiyatı 6,20 TL!


COUNTER-STRIKE


Dünyanın 1 numaralı çevirimiçi aksiyon oyunu olan Counter-Strike’ın 2000 yılında çıkan ilk versiyonu Steam’de 18 TL! 


KINGDOMS AND CASTLES 


Kingdoms and Castles, renkli grafikleri ve eğlenceli yapısıyla ünlenmiş bir strateji oyunu. Oyun Orta Çağ’da geçiyor ve oyuncular kendi krallıklarını inşa etmeye çalışıyor. Küçük bir toprak parçasıyla başlayan oyun, ilerledikçe görkemli krallıklar inşa etmeye imkan tanıyor. Tabii oyuncuların krallıklarına karşı yapılan saldırılardan kendilerini korumaları gerekiyor. Kulağa çok eğlenceli gelen bu oyun Steam’de sadece 13,50 TL!


AGE OF WONDERS III


Ödüllü strateji oyunu Age of Wonders serisinin uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Empire Building, Role Playing ve Warfare’in benzersiz bir karışımı olan Age of Wonders III, serinin emektarlarına ve yeni oyunculara üst düzey bir strateji oyunu sunuyor. %75 indirimle Steam’de 12,25 TL.


FTL: FASTER THAN LIGHT


Uzay gemisi simülasyonuna sahip, oyuncuların gemi ve mürettebatlarını yönettikleri uzay gemisi strateji oyunu olan FTL: Faster Than Light, multiplayer olmayıp bağımlılık yaratan nadir oyunlardan. Steam’deki fiyatı ise 18 TL. 


TOWN OF SALEM


Werewolf and Mafia oyunlarından esinlenilen  Town of Salem; cinayet, gizem ve şantaj öğelerini içeriyor. Mafya, seri katil ya da köylü gibi rolleri bulunan oyunda oyuncular bir role bürünüp oymuş gibi rol yapıyor. Arkadaşlar arasında evde oynanan vampir-köylü oyununun dijital versiyonu denebilecek oyunun Steam’deki fiyatı 10 TL!


BESIEGE


Oyuncuların yaratıcılıklarını ön plana çıkarmayı hedefleyen Besiege, motorlardan tanklara, yel değirmenlerinden binalara oyuncuların ellerindeki malzemelerle istediğinizi inşa etmeye ve kontrolünü sağlamaya olanak tanıyor. Besiege’in Steam fiyatı 15 TL.


COUNTER-STRIKE: CONDITION ZERO


Genişletişmiş “görev turu” operasyonu ve sayısız çatışma modları gibi yeni içeriklerle güncellenmiş Counter-Strike: Condition Zero, oyunculara yeni deneyimler sunuyor. Steam’deki fiyatı 18 TL! 


SHADOWRUN RETURNS


25 yıl önce yaratılan ve cyberpunk temalı oyunlar arasında kült haline gelmiş Shadowrun, modernleşerek RPG’ye dönüştü ve işte karşınızda Shadowrun Returns! Steam’deki fiyatı ise %80 indirimle sadece 4,80 TL.

Ayrıca Steam'de 20 TL'nin altındaki yüzlerce oyuna buradan göz atabilirsiniz. 

Benzer İçerikler