Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM CÜZDAN KODU HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Steam cüzdan kodu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabilirsiniz. Steam cüzdan kodu nedir? Steam cüzdan kodu ne işe yarar? Steam cüzdan kodu nasıl kullanılır? Steam cüzdan kodu ne kadardır? Steam cüzdan kodu nereden alınır? sorularının yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Steam cüzdan kodu nedir? Ne işe yarar?

Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz.

Steam bakiyeniz ile, Steam platformundan oyun alabilir ve/veya Steam platformunda yer alan oyunların içindeki marketlerden çeşitli satın alımlar yapabilrsiniz.

Steam cüzdan kodu nasıl kullanılır?

Steam platformuna giriş yaptıktan sonra sol üst menüde göreceğiniz “Oyunlar” başlığı altında bulunan “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklayıp, karşınıza gelen ekrandaki ilgili alana, satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu girerek kullanabilirsiniz. Steam cüzdan kodu kullanım ekranı için tıklayın >>


Steam cüzdan kodu ne kadar?

Steam cüzdan kodu fiyatları, satın alacağınız bareme göre değişiklik gösterir. 3, 5, 10, 25, 50, 100, 200, 250 ve 300 TL’lik Steam cüzdan kodları mevcuttur. 

Steam cüzdan kodu nerden alınır?

Steam cüzdan kodu satışı yapan pek çok site vardır fakat bu siteler arasından Perdigital.com, Steam platformunun yaratıcısı olan Valve firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışır ve kodları doğrudan Valve firmasından tedarik eder. Bu nedenle Perdigital.com’dan satın alacağınız Steam cüzdan kodlarında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Steam platformu tarafından da önerilen Perdigital.com, Steam cüzdan kodu alımlarınıza Perdigital Bonus kazanma fırsatı da sunmaktadır.

Bedava Steam cüzdan kodu bulunabilir mi?

Bedava Steam cüzdan kodu bulmanın yolları, başınıza büyük sorunlar açabilir. Örneğin steam cüzdan kodu ürettiği belirtilen programlar, bilgisayarlarınıza zarar verebilir. Ayrıca bu tür yollarla elde ettiğiniz kodları Steam platformunda kullanacağınız için, Valve firması bu kodun ne zaman üretilip hangi firma tarafından satıldığını görebilir ve yapılan usulsüzlüğü tespit etmesi halinde hesabınızı kapatabilir.

Steam cüzdan kodu kaç hanelidir?

Steam cüzdan kodu 15 haneli, AAAAA-BBBBB-CCCCC şeklinde bir koddur.

Perdigital.com güvencesiyle hemen Steam cüzdan kodu satın alın >>

Benzer İçerikler