Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

SEVGİLİNİZLE OYNAYABİLECEĞİNİZ EN İYİ OYUNLAR

Sevgilinizle birlikte vakit geçirirken, oyun oynamak da güzel bir fikir olabilir. Özellikle çiftlerden biri oyunseverse, neden çiftler birlikte oyun oynamasın ki?


Sevgililer Günü'nde bu oyunları birlikte oynamak için; %2 bonus fırsatıyla Steam Kodu satın al >>

İşte sevgilinizle oynayabileceğiniz, hem oyundan hem de geçirdiğiniz anlardan daha çok keyif alacağınız 10 muhteşem oyun:

Don't Starve Together: İki kişilik hayatta kalma oyunu olan Don't Starve Together; tüm fiziksel ve insani ihtiyaçlarınızı sevgilinizle birlikte aramanıza imkan tanıyan bir oyun. 

LEGO® STAR WARS™: The Force Awakens: Eğlence dolu, neşeli bir yolculuğa çıkacaksınız. Ayrıca Star Wars: Return of the Jedi ile Star Wars: The Force Awakens arasındaki zamanı konu alan yepyeni bir hikayeyi anlatıyor. Sevgilinizle birlikte oynamaya bayılacaksınız! 

Overcooked: Hayat müşterek, birlikte yemek yapmak da keyifli diyorsanız bu oyun tam size göre!

LEGO The Lord of the Rings: Yüzüklerin Efendisi 3'lemesine sadık kalınarak hazırlanmış oyun, hem LEGO'nun eğlenceli dünyasından hem de Yüzüklerin Efendisi'nin masalsı anlatımından eksik kalmıyor. Mutlaka sevgilinizle oynamalısınız!

Trine 2: Complete Story: Olayları sevgilinizle birlikte akıl yürüterek çözeceksiniz!

Minecraft: Sevgilinizle rüyalarınızdaki dünyayı kurmak için elinizde Minecraft gibi bir fırsat var!

Rocket League®: Futbol sevmek zorunda olmadığınız futbol oyunu, sevgilinizle oynarken çok güleceksiniz...

The Sims™ 3: Evinizi, bahçenizi, düğününüzü hayallerinizdeki gibi planlamak için kesinlikle birlikte SIMS oynamalısınız. :)

Bonus:

League of Legends: "Sevgilim, LoL oynayabilir miyim?" yerine "Sevgilim LoL oynayalım mı?" sorusunu soracağınız, birlikte oynadıkça bırakamayacaksınız... 

Bonus 2:

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS: Sevgilinizle birlikte sadece yukarıdaki oyunları değil PUBG gibi hayatta kalma oyunlarını da oynayabilirsiniz! 

Benzer İçerikler