Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE UC NASIL KULLANILIR?

PUBG Mobile UC Yetkili Satıcısı Perdigital.com'dan satın aldığınız PUBG Mobile UC e-pininizi Hesabım > Siparişlerim kısmında görebilir ve aşağıda anlatıldığı gibi kolayca kullanabilirsiniz: 

Perdigital.com'dan %2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

PUBG Mobile UC e-pininizi kullanabilmek için öncelikle Midasbuy'a üye girişi yapmalısınız. Midasbuy’a üye olurken geçerli bir e-posta adresi ve 18 yaşını doldurmuş bir doğum tarihi girerek üye olabilirsiniz.

  1. https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm sayfasına gidin.
  2. Giriş/Kayıt butonuna tıklayarak Midasbuy'a giriş yapın. (Eğer üye değilseniz; Kayıt kısmından Midasbuy.com'a üye olun.)
  3. "Oyuncu No doğrulama" alanına oyundaki Karakter ID'nizi girip "TAMAM" butonuna tıklayarak giriş yapın. Bu alanda oyun içi kullanıcı adınızın görünmesini bekleyin.
  4. EPIN başlıklı "Lütfen e-pin kodunu gir" yazan alana, Perdigital.com'dan satın aldığınız PUBG Mobile UC kodunu girin ve "OK" butonuna tıklayın.
  5. Karşınıza çıkan "Takas İşlemi Ayrıntıları” penceresindeki "Gönder" butonuna tıklayın.
  6. Bir sonraki ekranda göreceğiniz "Satın alımın başarılı" uyarısının ardından yüklemeniz başarılıyla gerçekleşmiş ve satın aldığınız kadar UC hesabınıza eklenmiştir. Keyifli oyunlar.

PUBG Mobile UC'lerinizi kullanabilmek için buradaki resimli anlatımı da inceleyebilirsiniz.


Benzer İçerikler