Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE BİLGİSAYARDA NASIL OYNANIR?

Bilgisayarda PUBG Mobile nasıl oynanır? 


Windows PC'ye sahip olan oyuncular PUBG Mobile'ı bilgisayarda da oynayabilir. Fakat bunun için Tencent'in emülatörünü kullanmanız gerekmektedir. PUBG Mobile için Tencent Gaming Buddy emülatör indir >>

Emülatörü bilgisayarınıza kurduktan sonra PUBG Mobile emülatörünün 60 FPS ile çalışmakta olduğunu göreceksiniz. Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğüne bağlı olarak HD, Full HD ve Ultra HD ayarlarını da yapabilirsiniz. Ayrıca işlemci ve DPI ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ek olarak, Otomatik, Pürüzsüz, Dengeli ve HD görüntü kalitesi arasında da seçim yapmak mümkün. PUBG Mobile'da tüm başarılarınızı ve rütbelerinizi kısacası oyunu emülatörde de kaydedebilirsiniz. 

Tencent'in emülatöründeki kontroller, diğer yerel PC oyununa benzemektedir. Rakibinize saldırmak için fareye tıklamanız veya karakterinizi döndürmek için işaretçiyi hareket ettirmeniz gerekmektedir. Tam ekran modu da bulunmaktadır. 

Ayrıca, PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri yazımıza göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile UC satın al >>

Benzer İçerikler