Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE MCLAREN NASIL ALINIR?

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan McLaren, geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile ile büyük bir iş birliğine imza attı. "PUBG Mobile X McLaren" ismiyle duyurulan etkinliklerde birçok farklı model McLaren otomobil PUBG Mobile'a eklendi! 

1 Haziran 2021'den itibaren savaş alanına inen McLarenler ile PUBG Mobile heyecanı doruklara tırmandı. Her gün oyundaki etkinliğe katılarak McLaren otomobilini kişiselleştirme imkanı da bulacak oyuncular 30 Haziran'a kadar bu etkinliğin tadını çıkarabilir. Ultra lüks 2 kişilik McLarenler, Raspberry, Glory White, Royal Black, Pearlescent, Zenith Black ve Lunar White gibi renklerde sizi bekliyor!

PUBG Mobile McLaren nasıl alınır?

PUBG Mobile lobi ekranında Customize McLaren'e tıkladıktan sonra 'McLaren Drift' isimli etkinliği görebilirsiniz. Bu etkinlikte PUBG Mobile UC kullanarak; McLaren otomobillere ve daha birçok ödüle sahip olmak için "Hızlanmaya Başla" butonuna tıklayabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

%2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

Oyunun kuralları çok basit! Hız takviyesi kazanmak için ücretsiz hızlanabilir veya PUBG Mobile UC ile temkinli hızlanabilirsiniz.

Eğer daha fazla hızlanmak istiyorsanız PUBG Mobile UC kullanarak hızınızı artırabilirsiniz.

Unutmayın! En iyi ödülleri kazanmak için mutlaka hızınızı artırmalısınız. 

Etkinlik Kuralları: 

Ayrıntılar: Hızlanmaya başladıktan sonra belirli bir hız takviyesi ve karşılık gelen ödüller alınır. Hızlanmaya devam etmek, oyuncunun mevcut ilerlemesini artırır veya azaltır. Oyuncu başarılı bir şekilde hızlandığında hız artar ve hızlanma başarısız olduğunda mevcut tur sına ererek hız sıfıra düşer. 

Ödüller: Oyuncular mevcut hızlanma ilerlemesinin ödüllerini almak için "Ödülleri Al" butonuna tıklamalıdır. Ödül ögeleri sadece bir defa alınabilir ve aynı olasılığa sahip ödüllerden her seferinde sadece 1 tanesi verilir. Karşılık gelen ögelerin hepsine sahip olan oyunculara Şanslı Kupon verilir. Ödüller alındıktan sonra etkinliğin bu tutu sona erer ve elde edilen hızlanma sıfırlanır. 

Butonlar: 'Hızlan' butonu, ücretsiz hızlanmak için kullanılır fakat başarısız olduğunda tur sona erer. 'Temkinli Hızlan' butonu ise belli bir PUBG Mobile UC karşılığında 3 deneme içinde hızlanma geliştirme garanti edilir. Hızlanma ilerlemesiyle birlikte PUBG Mobile UC bedeli artar. Buna göre;

Başarısızlık: Başarısız hızlanma girişimleri, hızın rastgele olarak 1 veya 2 düşmesine neden olur. Hız 0'ın üzerinde olduğunda, yine de hız azaldıktan sonra karşılık gelen ödül alınabilir. Hız 0'a düşse dahi garanti ödül kazanılır. Garanti ödül 1 Şanslı Kupon'dur. 

Piyango Parçacıkları: Dükkanda çeşitli nadir ögelerle takas edilebilir. 

İhtimaller:

Başarıyla hızlanma ihtimali %20'dir. Başarı sonrası rastgele ihtimaller: 

  • Hız +1: %80
  • Hız +2: %18,5
  • Hız +3: %1,5

Başarısız hızlanma ihtimali %80'dir. Başarısızlık sonrası rastgele ihtimaller:

  • Hız -1: %75
  • Hız -2: %25

Benzer İçerikler