Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE KARAKIN HARİTASI

Sonunda beklenen oldu; PUBG Mobile'ın yeni haritası Karakin, 7 Nisan 2021 Çarşamba günü oyuna eklendi!


PC versiyonunun bir parçası olan PUBG'nin ikonik Karakin Haritası, PUBG Mobile'da bugüne kadar yayınlanan en küçük harita oldu.

Karakin, küçük bitki örtüsüyle kuru, açık bir ortama sahip ve kayalarla dolu Kuzey Afrika'da yer alan bir çöl haritasıdır. Boyut olarak en küçük harita olan Karakin kıyıları 2x2 bir alana sahiptir. Bu özelliği ile Karakin Haritası, yüz ölçümü bakımından Sanhok'un yarısı kadardır. Karakin Haritası, ganimet bulma açısından düşük şansa sahip ancak Miramar Haritası'nın gerilimini, Sanhok'un hızıyla birleştiren küçük ve heyecan verici bir harita olduğu için oyunculara tempolu bir oyun vadediyor. Küçük boyutu nedeniyle Karakin Haritası, maksimum 64 oyuncuya sahip olabilen Klasik Modu destekliyor.

Karakin Haritası'nda çok fazla bina ve ev bulunmuyor. Haritanın orta kısmında düz binalar olmasına rağmen, büyük ganimet düşüşleri (drop) köşelerde yer alıyor. Karakin'de Kaçak Tünelleri, duvarlara ve zeminlere zarar verebilecek yeni bir Yapışkan Bombalar, binaları yok edecek ve oyuncuları dışarı çıkmaya zorlayan bir Yıkım Bölgesi mekaniği bulunuyor.

Yıkım Bölgesi

Yıkım Bölgesi, Red Zone'un daha ölümcül bir versiyonudur. Yıkım Bölgesi, oyuncuların Karakin'deki binaları küle dönüştürmesine olanak tanıyacak, böylece oyuncuların daha az saklanma yeri olmasına neden olacak. Binaların yıkımı, Mini haritanın mor renkle gösterilen alanında gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Bu nedenle oyuncuların yıkılan binaların içinde ezilmekten kaçınmak için güvenli bölgeye dönmeleri önerilir. Aynı zamanda haritadaki ince duvarlara girilmesine izin veren ve oyuncuların bu duvarların arkasına saklanan düşmanlara zarar vermesine yardımcı olan yeni bir mekanik de mevcut.

Perdigital.com'dan %2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

Benzer İçerikler