Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE ARAÇ REHBERİ

PUBG Mobile'da, haritada bir yerden bir yere ulaşmak için mutlaka bir araca ihtiyacınız var. Özellikle takım oyuncuları, takımına uygun bir araç bulduğunda oyunda avantaj elde edebilir. 

2,80 TL'den başlayan fiyatlar ve %2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

PUBG Mobile'da,

- Bir aracın lastiklerine hedef alıp patlatabilir ve aracı yavaşlatabilirsiniz. 

- Başka bir takım tarafından kullanılan bir araca binebilmeniz mümkündür.

- Hareket halindeki araçlardan çıkmak veya atlamak tehlikeli olabilir.

- PUBG Mobile'da araçlar her yerde! PUBG Mobil'de bir araç bulmak işin en kolay kısmı denilebilir çünkü haritanın her yerine yerleştirilmiş araçları, kullanacağınız yolların biraz dışında hemen bulabilirsiniz. Özellikle UAZ, Buggy, Motosiklet ve Dacia (Toros), herhangi bir oyunda bulunabilecek en kolay araçlar....

UAZ: Takım oyuncuları için ideal bir araç olan UAZ, cip olduğu için ise gayet korunaklıdır. Üzeri açık veya kapalı olarak haritanın neredeyse her yerinde bulunabilir. 


Buggy: Çöl haritasının vazgeçilmezi, tam bir kum aracı olan Buggy, iki kişiliktir. Diğer araçlara göre yanları açık olduğu için yarı korunaklıdır fakat metal çerçevesi sayesinde sağlamdır ve hızlıdır. 


Motosiklet: İki oyuncu hatta bazen üç oyuncuyu bile taşıma kapasitesine sahiptir. Hızlıdır ve haritanın her yerinde yan yatmış şekilde bulunabilir. 


Dacia (Toros): PUBG Mobile'da kullanabileceğiniz belki de en dayanıklı, en hızlı ve takım oyuncularına en uygun araç. 4 tarafı kapalı olduğu için tam korunaklıdır. Motosiklet hariç diğer araçlardan daha hızlıdır. 4 kişiliktir.


PUBG Mobile'da yer alan diğer araçlar: Minibus, Mirado, Pickup, Scooter, Tuksai, Deniz Botu, Jet Ski...

PUBG Mobil'de araçlar nasıl kullanılır? 

PUBG Mobile'da bir aracı sürmek istiyorsanız, Drive (Sür) seçeneğini, eğer bir araca binmek istiyorsanıza Get In (Gir) seçeneğini seçip maceraya dalabilirsiniz. 


PUBG Mobil'de araçlar, yön tuşlarıyla hareket eder. Yukarı ve aşağı oklar, araçları daha hızlı veya daha yavaş hareket ettirmek için kullanılırken, diğer oklar yönlendirmek için kullanılır.

Benzer İçerikler