Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG'DE EN ÇOK KULLANILAN SİLAHLAR


2017 yılına damga vuran, bir anda dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri haline gelen, kısa sürede 26 milyon satarak tüm rekorları altüst eden PlayerUnknown's Battlegrounds, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. 

Oyunun geliştirici firması Bluehole Studio tarafından açıklanan rakamlara göre oyuncular PUBG’yi tam 2.7 milyon saat oynadı, bu rakam 310.000 yıla denk geliyor. Ayrıca oyunda en çok M416 ve M16A4 silahlarının kullanıldığı bildirildi.

PUBG oyuncularının en çok kullandığı silahları sizler için listeledik.

AWM

AWM (Arctic Warfare Magnum), PUBG’nin en tehlikeli silahı olarak biliniyor ve oyuncuların en çok tercih ettiği silahlardan biri. Çünkü bu silah, PUBG’de bir oyuncuyu kafaya atılan bir kurşunla öldürebilen iki silahtan birisi. Diğeri de Arbelet...

M16A4

Hasar verme ortalaması yüksek, geri tepme düşük ve neredeyse tüm eklentilere uyan bu silah, oyuncular tarafından en çok tercih edilenlerden. Ayrıca saydığımız özellikleri M16A4'ün oyundaki en iyi taarruz tüfeği olmasını da sağlıyor. 

AKM

Avtomat Kalashnikova’dan alan bu silah, PUBG’de AKM adıyla biliniyor. Orta mesafeli vuruşlar için ideal. 

SCAR-L

PUBG'nin en bilinen, en popüler ve en efsane silahı olma özelliğine sahip bu silah, oyuncuların vazgeçilmezi. Oyuncuların her köşede karşısına çıkıyor, büyük hasarlar vermese de oyun başında büyük avantaj sağlıyor.

M416

İyi hasara sahip ve oyuncuların taktığı her eklentiye uygun tasarlanmış bu silah, en çok tercih edilenlerden biri. 

TAVA

PUBG’nin ikonlaşmış eşyası Tava, oyuncular tarafından hem çok seviliyor hem de silah olarak kullanılıyor. Hasar gücü diğer silahlara göre çok yüksek olduğu ve kurşun geçirmediği için Tava'ya sahip olan oyuncu rakiplerine karşı üstünlük kurabiliyor.

Benzer İçerikler