Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PROFESYONEL CS:GO OYUNCULARININ EN KOMİK 5 ANI

Counter Strike'ın kısacık tarihinde yaşanmış milyonlarca komik an var. Bunları "sadece profesyoneller" olarak sınıflandırırsak, durum daha az sayıda fakat çok daha komik oluyor. Bu listemizde, profesyonel oyuncuların bazen isteyerek, bazen de istemeyerek binlerce izleyiciyi gülme krizine soktuğu anlardan en güzellerini derlemeye çalıştık.

Listemizin son sırasında Copenhagen Wolves takımına karşı ENVYUS'dan NBK'in attığı ace var. Yani team kill... Normalde bu pekala hayret ve takdirle karşılanan bir durum olabilir. Aklınıza "Nasıl bir ace burada olacak kadar komik olabilir?" sorusu gelebilir. NBK'yi izleyelim:
Dördüncü sırada, o dönem Epsilon için ter döken, şimdilerde ise G2 takımında boy gösteren, birçok kişinin gözünde dünyanın en yetenekli oyuncularından olan ScreaM var. Konu ise; Titan takımındaki KQLY nickli oyuncunun
VAC sistemi tarafından engellenmesine, yani ban yemesine ScreaM'in gösterdiği tepki. Ayrıca ScreaM, Titan takımına kendisinin yerine alındığı ve hile kullandığı ortaya çıktığı için de KQLY'e biraz sitemli...

Üçüncü sıramızda, 2015 Mayıs ayındaki FACEIT LAN Finalleri esnasında yaşanan olay var. Durum şu ki; Frieberg ve Olofmeister spikerlere röportaj veriyor. Aslında sadece böyle olsa gayet normal... Durumu ilginç ve komik kılan ise, "King of The Bananas", yani Frieberg, tahtına yakışan bir kostümle masaya gelmiş. Bir kral tacı ve bir kral değneği. Olay bununla da sınırlı kalmıyor. Spiker, Olof'a yanlışlıkla "krimz" diyor. Ardından GeT_RiGhT ile Dupreeh sohbete dahil oluyor ve ortam bütün ciddiyetini kaybediyor... İzliyoruz:
İkinci
sıramızda yine GeT_RiGhT var, ama bu sefer tek başına... Huzurlarınızda, sahnedeki röportajı esnasında 40 saniye boyunca söylenen her şeye yalnızca ama yalnızca "evet" cevabını vererek spikeri zora sokan, bizleri de oldukça güldüren Christopher Alesund:
Listemizin birinci sırasında, CS dünyasının hiç kuşkusuz en komik 2 adamı bir arada yer alıyor. Öyle kişiler ki; tek başlarına olduklarında küçük gülümsemeler, birlikte olduklarında büyük kahkahalar yaratıyorlar.
Dust2 haritasında rekabetçi modunda oynarken, hem de durum 15-14 onların lehineyken ve canlı olan 3 kişiden 2'si onlarken bu olayın gerçekleşmesi ne kadar imkansızsa, durum karşısında gülmemek bir o kadar imkansız... Olofmeister'ın rakibini bıçaklayıp maçı kazanmak istemesi, pashaBiceps'in muzip bir gülmeyle onu flashlaması, ve rakibin maçı kurtarması. Konuşmaları iyi dinleyelim:

BONUS:
pashaBiceps ve Olofmeister'ın birlikte ne kadar komik olduklarından bahsetmiştik. Bu bonus video da düşüncemizi desteklemek için yeterli bir argüman. Overpass'de Olofmeister'ın pashaBiceps'e:
"Sana havalı bir şey göstereceğim, beni izle." dedikten sonra olanlar gerçekten inanılması güç şeyler. Üstelik bu anların ana kahramanlarından biri de tanıdık bir isim... En sonda ise bir daha yapmasını isteyen Pasha'ya Olof manidar bir cevap veriyor:
"Bir sonraki Cologne'da olacak..."


Steam yetkili satıcısı Perdigital.com güvencesiyle, anında teslim
 
CS:GO Steam Cüzdan Kodu satın alın >>

Benzer İçerikler