Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

OYUN DÜNYASINDAKİ EN POPÜLER ÇİFTLER

Video oyunların ilgimizi çekmesinin bir nedeni de hikayelerinin orijinalliği. Bu hikayelere karakterlerin yaşadığı aşklar da dahil. Video oyunlarında aşklarını doyasıya yaşayanlar mı dersiniz yoksa bir türlü kavuşamasalar da ikonlaşan çiftler mi?

Oyun dünyasındaki en popüler çiftleri merak ediyorsanız 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırladığımız bu yazımız tam size göre! Bahsedilen oyunları oynayarak bu çiftlerin aşklarına ortak olabilirsiniz.

Rivialı Geralt ❤️ Vengerbegli Yennefer - The Witcher: Onlar için bir dargın bir barışık desek yanlış olmaz. Fakat bundan fazlasını söylersek spoiler vermiş oluruz. Siz en iyisi Witcher 3'ü oynayın ve kendi gözlerinizle bu sonsuz aşka şahit olun. 

Rakan ❤️ Xayah - League of LegendsBelki de oyun dünyasının en uyumlu çifti Vadi'dedir kim bilir... Çiftimizin romantik kostümlerini LoL RP ile satın alabilirsiniz. LoL RP satın al >>

Link ❤️ Zelda - The Legend of Zelda: Efsane oyun serisi Legend of Zelda'nın unutulmaz çifti Link ve Zelda'nın aşklarına şahit olmayı kim istemez ki?

Eddy Gordo ❤️ Christie Monteiro - Tekken: Birbirlerine karşı mücadele etseler de aşkları hiç bitmiyor.

Joker ❤️ Harley Quinn - Batman: Çizgi roman, sinema... Belki de dünyanın en garip çifti şimdi de oyun dünyasında. Ama birbirlerine çok yakışmıyorlar mı?

Nathan Drake ❤️ Elena Fisher - Uncharted: Aksiyon ve macerası bol bir ilişki evlilikle sonuçlandı. Çiftimize mutluluklar diliyoruz. 

The WitcherTekken ve Batman serileri Steam'de mevcut. Steam Cüzdan Kodu ile bu oyunları kütüphanenize ekleyebilir ve yukarıda bahsettiğimiz aşklara şahitlik edebilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu satın al >>

Aşk her zaman sizinle olsun!

Benzer İçerikler