Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

METIN2 OYUNCULARININ 6 MADDELİK UNUTULMAZLAR LİSTESİ

Metin2 severlerin unutamayacaklarını düşündüğümüz Metin2 efsanelerini sizler için bir araya getirdik.

1. EdiLee


Metin2 dünyasını titreten bir savaşçı olarak listemizin 1 numarası; EdiLee. Özellikle GM'yi yenmesi, Metin2 TR tarihinin en unutulmaz aksiyonlarından.


2. At Yolunda Maymun Zindanı


At alacak herkesin mutlaka gelmesi gereken Maymun Zindanı Metin2 Unutulmayanlar listemizde 2 numarada!


3. Demirci Amca


Metin2 oyuncularının sıklıkla ziyaret ettiği ve bir çoğunun pek iyi şeyler düşünmediği Demirci, 3 numaramız. Heyecanla yanına koşulan ama çoğu zaman yanına koşanları sinirlendiren Demirci'nin akıllara kazınan mesajı ise: "başaramadın".


4. Para Var Huzur Var Saçlar Var


Saçlar Metin2'nin vazgeçilmez donanımlarından ve listemizin 4. sırasında.


5.Dolunay Kılıcı


Her Metin2 sevdalısının, karakteri kullanmasına müsaade etmese de mutlaka çantasında bulundurduğu, oyunda "dolu" olarak geçen bu özel silah da efsaneler arasında yerini almış durumda.


6. Hafızalara yer eden Metin2 başlangıç müziği!

Metin2 oyuncularının, duyduklarında farklı hislere kapıldıkları Metin2 başlangıç müziği listemizin son sırasında yer alıyor.

Efsaneler oyunu Metin2 için uygun fiyatlı ve güvenilir Metin2 Ejder Parası Perdigital'de. %6 Perdigital Bonus fırsatıyla hemen Metin2 EP satın alın >>

Benzer İçerikler