Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

LOL HAKKINDA MERAK EDİLENLER

LoL RP hakkındaki tüm detayları sizler için derledik. 

"LoL RP nedir?, LoL RP ne işe yarar?, LoL RP nasıl kullanılır? LoL RP fiyatı ne kadardır?, LoL RP nereden alınır?" sorularının yanıtlarını bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

LoL (League of Legends) nedir? 

League of Legends, kısa adıyla LoL; Türkçeleştirilmiş adıyla Efsaneler Ligi, Riot Games tarafından geliştirilen ve 2009 yılında yayınlanan MOBA (çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası) türündeki oyundur. LoL'de Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk ve Sonsuz Uçurum adlarında oynanışın değiştiği 3 adet harita mevcuttur. LoL, Windows ve Mac OS işletim sistemlerinde oynanabilen ücretsiz bir oyundur. Oyundaki amaç genel olarak karşı takımın savunma binalarıyla desteklenen kalbi denilebilecek ana binasını (Nexus) yok etmektir. Maça başlarken şampiyonlar güçsüzdür. Şampiyonlar civardan eşyalar topladıkça ve deneyim puanları kazandıkça güçlenir.

LoL RP nedir, LoL RP ne işe yarar? 

LoL Riot Points (LoL RP), Riot Games tarafından üretilen ve oyuncuların oyun içindeki tüm alışverişlerde kullanabileceği para birimidir. Oyuncular LoL RP ile oyun içi kazanç elde edebilir, kostüm veya bazı gelişme kartlarını (IP Boost ve EXP Boost) satın alabilir, deneyim (experience) çeşitliliği yaratılabilmektedir.

LoL RP nasıl kullanılır? 

LoL RP, oyunun içinden aktive edilebilmektedir. Oyuna giriş yaptıktan sonra, MAĞAZA sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada RP SATIN AL butonuna tıklayınız. Ardından Riot PIN ve Kodlar seçeneğini seçerek Perdigital.com'dan satın almış olduğunuz LoL RP kodunu ilgili alana girerek aktive edebilirsiniz. LoL RP kod kullanım detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Perdigital.com'dan satın alacağınız LoL RP yalnızca Türkiye sunucularında gerçerlidir. 


LoL RP fiyatları ne kadardır?

LoL RP fiyatları satın alacağınız ürüne göre değişiklik gösterebilir. Perdigital.com'da 400 RP, 840 RP, 1780 RP, 3620 RP, 6450 RP olmak üzere 5 farklı denomda LoL RP satılmaktadır. 

LoL RP nereden alınır?

LoL RP satışı yapan pek çok site mevcuttur. Bu siteler arasından Perdigital.com, oyunun geliştirici firması Riot Games ile doğrudan sözleşmeli çalışmakta olduğundan LoL RP kodlarını direkt olarak Riot Games firmasından tedarik etmektedir. Dolayısıyla, Perdigital.com’dan satın alacağınız LoL RP e-pinlerini aktive ederken herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Ayrıca Perdigital.com, satın alacağınız LoL RP'den Perdigital Bonus kazanma fırsatı sunmaktadır. Perdigital.com'da bulunan LoL RP fiyatları ve denomları Riot Games tarafından belirlenmektedir. Perdigital.com, Riot Games ile doğrudan sözleşmeli olarak çalıştığından, firmanın Türkiye satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapamaz.

Bedava LoL RP bulunabilir mi?

Bedava LoL RP bulmak, oyunda banlanmanıza neden olabilir çünkü Riot Games, bu tarz durumları hile olarak kabul etmektedir. Bu nedenle bedava bulduğunuz ve aktive etmeye çalıştığınız her LoL RP sizin oyundaki geleceğinizi etkileyecektir.

LoL RP kaç hanelidir? 

LoL RP kodu, REP-TR-1234-AB1CDE2FGH3KLM4N şeklinde bir koddur. 

Perdigital.com'a birçok farklı yöntemle bakiye yükle, %2 Perdigital Bonus fırsatı ve Perdigital.com güvencesiyle hemen LoL RP satın al >>

Benzer İçerikler