Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

LoL RP FİYATLARI

League of Legends oyununda market içi alışverişlerde kullanılabilen LoL RP fiyatlarını, oyunun üreticisi ve dağıtıcısı durumundaki Riot Games firması belirler.

Kullanıcılarına sunduğu LoL RP kodlarının %100 güvenilir olması ve bu sayede RP satın alan kullanıcıların, satın aldıkları RP'yi LoL'de kullanırken herhangi bir problemle karşılaşmaması adına Riot Games firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışan Perdigital.com, tüm RP'leri her zaman ve yalnızca Riot Games firmasından tedarik etmektedir. Bu nedenle de Riot Games'in Türkiye için belirlemiş olduğu RP fiyatlarını aynen uygulamakla yükümlüdür.

Oyun içinde şampiyon skinlerinin satın alınabilmesini, kazancın arttırılmasını ve ek özelleştirme seçeneklerinin açılmasını sağlayan LoL RP (Riot Points), aynı zamanda daha hızlı Influence Points ve Summoner Experience Points kazanılmasına imkan verir.

LoL RP; 400 RP, 840 RP, 1780 RP, 3620 RP ve 6450 RP şeklinde 5 farklı aralıkta kullanıcılara sunulur. İşte güncel LoL RP fiyatları >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR