Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

LEGEND ONLINE'DA KAÇAK ELMAS NEDEN ALINMAMALI?

Legend Online web tabanlı oyunlar arasında Türkiye’de liderliği elinde bulundurmaktadır. Bunun karşılığında oyunda daha çok arkadaş ve daha fazla eğlence gibi avantajlar elde edebiliyorsunuz. Çok uzun süreler pc başında oyun oynamanın bir sebebi de aslında bu arkadaşlık ve eğlencedir. Bu eğlence ve arkadaşlık dışında bir de hırs konusu var tabii ki, oyuncuları kaçak elmas almaya iten de aslında genellikle bu hırstan kaynaklanıyor.

Legend Online’da oyuncular genellikle belli bir seviyeye kadar saatler harcayarak gelirler, daha da ilerleyebilmek için daha çok vakit ayırmanız gerekir. Daha fazla vakit harcayamayacak olan oyuncular için elmas iyi bir çıkış yöntemi oluyor doğal olarak. Bu elmaslar da ikiye ayrılıyorlar; legal olan ve illegal olan.

Kaçak Elmas Nedir, Almak Tehlikeli Midir?

1)     Kredi kartı ve mobil ödeme hırsızlığı yapılarak elde edilmiş olan elmasa kaçak elmas denmektedir. Yani bu elmaslar ihraç fazlası falan değil, bildiğiniz hırsızlık ile elde edilmiş olan elmaslar. Bu elmasları satın almak aslında bu suça iştirak etmek anlamına da gelmektedir.

2)     Dolandırıcı siteler aynı zamanda oyuncuyu da dolandırmaktalar. Kaçak elmas satın alacağını sanan oyuncu, parasını gönderdikten sonra elmaslarını alamıyor, bu şekilde bu dolandırıcılar ikinci kez hırsızlık yapmış oluyorlar. Ucuza alacağım diye paranızdan da olma ihtimaliniz bulunmakta.

3)     Oyunun adminleri yüklü elmas transferlerini takip etmekteler. Kaçak elmas satışlarını da bu yüklü transferler ile tespit edebiliyorlar. Bunun sonucunda hem sizin hem de satıcının karakterleri süresiz şekilde banlanır.

4)     Son olarak kaçak elmas satın almak için kullandığınız kredi kartınızın bilgileri çalınabilir, daha büyük dolandırıcılıklara maruz kalabilirsiniz.

Sonuç olarak Legend Online gibi hep zirveye oynayan bir oyunda elmasları yetkili satıcısından almak gereklidir. Ürün teslim garantisi, kredi kartı bilgilerinizin kayıtlı tutulması gibi geliştirmeler sadece siz oyuncular düşünülerek yapılmıştır. Bu yüzden doğru adres: Perdigital!

Hemen Tıkla Ve Yetkili Satıcısından Legend Online Elmas Satın Al!

Benzer İçerikler