Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

LEAGUE OF LEGENDS'LA ÖZDEŞLEŞEN 5 OYUNCU TÜRÜ VE FAVORİ SÖZLERİ

Her maç içinde mutlaka karşılaşırsınız diye bir kural yok ama çoğu oyunda aşağıdaki oyuncu türlerinden bir veya ikisini görmeniz mümkün.

1- Ağır Abiler


Vadinin kural koyucuları. Sürekli bir yönlendirme, oyunla ilgilenmek yerine sürekli yazı yazma, herkesi eleştirme bu oyuncu türünün vazgeçilmezi diyebiliriz. En bilinen sözü ise; “Oyunun başında herkesi muteluyorum haberiniz olsun”.

2-Adres Ver, Face Ver, Numara Ver


Tam oyuna başladınız, destek vadiye dağıldı, dakika bir gol bir, “yanlış şampiyonu almışsın” diye başlar konuşmaya. İkinci konusu ise; “bu koridoru ben kontrol ediyorum”dur. Her şeye sinirlenen bu oyuncu türü, oyun içerisindeki hiçbir yanlışın kendisiyle alakası olmadığını ama düzgün şeylerde de hep bir payı olduğunu savunacaktır. Oyun bitiminde kazanmış dahi olsanız, bu arkadaşı sinirlendirecek bir şey mutlaka bulunur. En bilinen sözü; "karşımda olsan gerçekten ulti atardım sana!".

3- Mini Mini Birler


Sürekli şikayet eden, istediği şampiyonu hiç alamayan, alamadığı için konuşan, konuştukça ağzını bozan, bozdukça oyundan düşen, düştükçe takıma maksimum zararı nasıl verebilirim diye fikir üreten oyuncu türüdür. En bilinen sözü "Beyler, babam her an fişi çekebilir, çabuk bitirelim".

4- Askeri Deha


Tam bir askeri deha, taktik ustası, stratejist. Üst koridordaymış, supportmuş, ormancıymış, her yolu bilir, herkese taktik verir, koridorlara karışır ve kendi başınıza adım dahi atamazsınız. Bu oyuncu türü, League of Legends'ın vazgeçilmezi denebilir. Her konunun uzmanı olmasına rağmen ufak tefek yanılgıları mutlaka olacaktır. Onları göz ardı etmek gerekir. En bilinen sözü: "Sen split pushla biz tutarız... " (tutamadı).

5- Beyler 20 SUR 


Her maçta, "Bu maçın sonu belli arkadaşlar, çok kasmayalım", "Bakın burayı tutmadınız 10 dakika sonra basedeler", "Şampiyon seçiminizden belli bu maçı kaybettik" gibi öngörülerini açıklamaktan  olan oyuncu türüdür. Rakip takımdan ziyade içinde bulunduğu takımın moral düzeyini hızlıca düşürme yeteneğine sahip olan bu oyuncunun en bilinen sözü ise: "GG WP 20 sur, ben afk".

League of Legends oynarken fark yaratmak için siz de hemen LoL Riot PIN satın alın >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR