Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FREE FIRE SEÇKİN PAKET ÖN SİPARİŞ NEDİR?

Free Fire'da özel oyun içi kozmetik öğeler elde etmenin en iyi yollarından biri Seçkin Bilet veya Seçkin Paket sahibi olmaktır. Free Fire'da her yeni sezon yayınlanan sezon geçişi öncesi, geliştiriciler oyun içinden ön sipariş alır ve ön sipariş ile Seçkin Paket sahibi olan oyunculara, özel bir ön sipariş ödülü sunar. Seçkin Paket ön sipariş seçeneği her sezon başlangıcından 3 gün önce oyuncuların satın alımına açılır.

Free Fire 41. Sezon Seçkin Paket ön siparişi 01.10.2021 00:00 tarihinde başlayacak ve 31.10.2021 23:59'de sona erecek. Ön siparişin ardından Free Fire 41. Sezon başlayacak ve SB.41 Fire Pass oyuna eklenecek.

Seçkin Paket Ön Siparişi kaç Free Fire Elmas tutarında?

Ön sipariş ile Seçkin Paket (Elite Bundle) 1.199 Fire Fire Elmas karşılığında satın alınabilir. Ön Sipariş ile birçok ödüle sahip olabilirsiniz.

Free Fire Seçkin Paket Ön Sipariş Nasıl Verilir?

  • Free Fire'da Seçkin Bilet bölümünü açın.
  • Yükseltme (Upgrade) seçeneğinin sağındaki butona tıklayın.
  • Daha sonra "1.199 Fire Fire Elmas" butonuna tıklayın. Ekranda atın alma işlemini onaylamanızı isteyen bir iletişim kutusu yer alacak.
  • Elmaslar hesabınızdan düşülecek ve Seçkin Paket için ön sipariş başarıyla gerçekleşecektir.

Free Fire Seçkin Paket Özel Ön Sipariş Bonusu nedir?

Her sezon öncesi ön sipariş ile Seçkin Paket sahibi olan oyunculara Free Fire tarafından ön siparişe özel olarak bir ödül verilmektedir. Her sezon öncesinde ön sipariş ile oyunculara verilen bu ödül "Seçkin Paket Ön Sipariş Bonusu" adıyla yer almaktadır ve her sezonda bonus ödülü değişkenlik göstermektedir.

Örneğin yeni 41. Sezon Seçkin Paketi ön sipariş bonusu için Free Fire, ”Tutulma Hikayesi Yüz Boyası” adlı özel bir maske sunacak.

Perdigital.com, Türkiye'nin ilk ve tek yetkili Free Fire Elmas satıcısıdır dolayısıyla Free Fire Elmas alışverişlerinizi Perdigital.com'dan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer İçerikler