Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FREE FIRE SEÇKİN BİLET (FIRE PASS) NEDİR?

2017 yılında Garena tarafından mobil platformlar için yayınlanan, hayatta kalma (battle royale) türündeki Free Fire, Andorid ve İOS platformlarında 500 milyonu aşkın indirmeye ulaşarak mobil platformlarda en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi.

Free Fire geliştiriceleri oyun deneyimi daha etkili hale getirmek için oyuna çeşitli benzersiz özellikler ekledi. Bunlardan bir tanesi Free Fire Seçkin Bilet  (Fire Pass) sistemi. Peki Free Fire Seçkin Bilet (Fire Pass) nedir?

Free Fire Seçkin Bilet (Fire Pass); oyuncuların birden fazla ödül kazanabileceği aşamalı bir sistemdir. Karakter paketleri, ifadeler, karakter parçaları, görünümler, silahlar, görevler, ücretsiz ödüller gibi ögeler içeren Free Fire Seçkin Bilet’e oyun içi para birimi olan Free Fire Elmas ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca, sezonluk (her ay) olarak oyunculara sunulan Free Fire Seçkin Bilet (Free Fire Elite Pass) için Free Fire Elmas kullanarak ön sipariş verebilir ve ekstra ödüller kazanabilirsiniz.

Seçkin Bilet (Fire Pass) her sezon iki paket şeklinde sunulur:

  • Seçkin Bilet - 599 Free Fire Elmas
  • Seçkin Paket - 1.199 Free Fire Elmas 

Seçkin Paket'e ön siparişle 1199 Free Fire Elmas'a sahip olabilir ve birçok sürpriz ödül kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oyunculara sunulacak yeni öğelerin eklendiği Free Fire 46. Sezon, 1 Mart 2022 tarihinde başladı. Free Fire 46. Sezon'un teması ise "Bakır Dahileri" olarak adlandırılmıştı. 1 Nisan 2022'de oyuna eklenen Free Fire 47. Sezon'un teması Gök Mavisi Parşömenler olarak paylaşıldı.

Perdigital.com, Türkiye'nin ilk ve tek yetkili Free Fire Elmas satıcısıdır dolayısıyla Free Fire Elmas alışverişlerinizi Perdigital.com'dan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer İçerikler