Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

FORTNITE V-PAPEL HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Fortnite V-Papel hakkındaki tüm detayları sizler için derledik. 

"Fortnite V-Papel nedir?, Fortnite V Papel ne işe yarar?, Fortnite VPapel nasıl kullanılır? Fortnite V-Papel fiyatı ne kadardır?, Fortnite V Papel nereden alınır?" sorularının yanıtlarını bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Fortnite nedir?

Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen ve 2017 yılında yayınlanan çok oyunculu çevrimiçi video oyundur. PC, Xbox One ve PS4 formatlarında yayınlanan oyun, battle royale türünün bir örneğidir. Fortnite'ta oyuncular tek başlarına veya ekip olarak bir çok görevi yerine getirip hayatta kalmaya çalışmaktadır. Fortnite’ın Save The World ve Battle Royal PvP modu olmak üzere iki adet oyun modu bulunmaktadır.

Fortnite V-Papel nedir? Fortnite V Papel ne işe yarar?

Fortnite V-Papel, hem Battle Royale PvP modunda, hem de Save The World hikaye modunda harcanabilen oyun içi para birimidir. Fortnite V-Papel sadece PC platformunda çalışmaktadır. Fortnite VPapel sayesinde oyuncular PC platformunda içerik mağazasından istedikleri ürünleri satın alabilmektedir. Aynı zamanda Fortnite V-Papel her sezon başında ile Savaş Bileti (Battle Pass) de satın alınabilmektedir. 

Fortnite V-Papel nasıl kullanılır?

Fortnite V Papel'i, Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profilinizden "Kodu Kullan" sekmesine tıkladığınızda karşınıza gelen ekrandaki "Bir Kod Kullan" yazan alana satın almış olduğunuz Fortnite V-Papel kodunuzu girerek aktive edebilirsiniz. Fortnite VPapel kod kullanım detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.


Fortnite V-Papel fiyatları ne kadardır?

Fortnite V-Papel fiyatları satın alacağınız ürüne göre değişiklik göstermektedir. Perdigital.com'da 1.000, 2.500, 6.000 ve 10.000 V Papel ve Fortnite Başlangıç Paketi v3 mevcuttur.

Fortnite V-Papel nereden alınır?

Fortnite V-Papel satışı yapan pek çok site vardır fakat bu siteler arasından Perdigital.com, Fortnite'ın geliştirici firması Epic Games ile doğrudan sözleşmeli olarak çalışmaktadır ve Fortnite V-Papel e-pinlerini doğrudan Epic Games firmasından tedarik etmektedir. Dolayısıyla, Perdigital.com’dan satın alacağınız Fortnite V-Papel e-pinlerini aktive ederken herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Ayrıca Perdigital.com, satın alacağınız Fortnite V-Papel'den Perdigital Bonus kazanma fırsatı sunmaktadır. 

Bedava Fortnite V-Papel bulunabilir mi?

Bedava Fortnite V-Papel bulmak, oyunda banlanmanıza neden olabilir çünkü Epic Games, bu tarz durumları hile olarak kabul etmektedir. Bu nedenle bedava bulduğunuz ve aktive etmeye çalıştığınız her Fortnite V-Papel e-pin sizin oyundaki geleceğinizi etkileyecektir. 

Fortnite V-Papel kaç hanelidir? 

Fortnite V-Papel kodu, 15 hanelidir ve K5XSH-CTLEQ-Q5RF6-U7YD9 şeklinde bir koddur. 

Perdigital.com'a birçok farklı yöntemle bakiye yükle, %2 Perdigital Bonus fırsatı ve Perdigital.com güvencesiyle hemen Fortnite V Papel satın al >>

Benzer İçerikler