Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FIFA 17'DE ATILMIŞ EN GÜZEL GOLLER

Perdigital.com ailesi olarak Fifa 17'de atılmış en güzel golleri bulup sizler için derledik.

Listemizin ilk sırasında FIFA'nın 1 ay önce sezonun en güzel golleri olarak seçtiği kolaj var. Cristiano Ronaldo'nun muhteşem gökkuşağı, Calistri'nin golü "gel" diyerek çağırması, Alex Hunter'ın uçan kafası ve daha nice harika goller bu videoda toplanmış:

Fifa 17'de atılmış en güzel goller listemizin ikinci sırasında, bir Youtube kullanıcısının online oyunda kendi attığı muhteşem gollerden hazırladığı video var. Neymar'ın bütün savunmayı tesbih gibi dizmesi, Cuadrado'nun ceza yayındaki resitali bunlardan birkaçı:
Sıradaki videomuz, Penaranda'nın Empoli ağlarına bıraktığı harika plase'yi içeriyor. Sol kanatta topla buluştuktan sonra içeriye doğru slalom yaparak giren Napoli oyuncusu, muhteşem bir gol atıyor:

FIFA 17'de atılmış muhteşem goller listemizin son sırasında ise Petr Cech'in kendi kalesinden rakip ağlara gönderdiği ilginç gol var:


Gelmiş geçmiş en iyi futbol simülasyon oyunu olarak gösterilen FIFA 17'yi Perdigital.com güvencesiyle hemen satın alın >>

Benzer İçerikler