Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FALLOUT 4 NEDİR? FALLOUT 4 SEASON PASS'TE NELER VAR?

Bethesda tarafından geliştirilen dördüncü oyun Fallout 4 nükleer savaştan 200 yıl sonra kabile barbarlığına inen bir dünyayı keşfetmek için sığınağınızdan dışarı çıkmanızı sağlıyor. Hayatta kalanlar, mutasyonlar ve girişimciler için her türlü fırsatla dolu bir kıyamet sonrası dünya ile tanışın.

İlginç bir dünya, harika bir işçilik sistemi, güçlü hikaye ve karakterler ile daha fazlası, Fallout 4 oyun severlere iddialı bir kıyamet sonrası RPG deneyimi sunuyor. 

Commonwealth'in uçsuz bucaksız dünyasına adım atın!

Eşinin öldürülmesine ve oğullarının kaçırılmasına tanık olan Sole Survivor adlı karakter ile hayatta kalma mücadelesi verin. Kayıp çocuklarını aramak için Commonwealth'e doğru yola çıkan Sole Survivor ile Fallout 4 evreninin harap dünyasını keşfedin, çeşitli görevleri tamamlayın ve yeteneklerini artırmak için deneyim puanları kazanın.


Fallout 4 için çıkarılmış tüm eklenti paketleri Fallout Season Pass içerisinde bulunmaktadır.

Fallout Season Pass’te neler var?

Fallout Season Pass'te yer alan eklentiler:

Automatron: Kana susamış robotlardan oluşan bir orduyu yöneten kötü adam Mechanist'in hikâyesine tanık olun. Aynı zamanda empatik ve arkadaş canlısı, yeni robot arkadaş Ada ile tanışın. Automatron eklentisi ile Robot Workbench'te oyuncular, robot enkazlarından kurtarılan hammaddeleri ve parçaları kullanarak yeni robotlar oluşturabilir ve diğerlerini özelleştirebilir. Automatron’a yeni silahlar ve Öykü Modu içeriği de dâhil. Automatron DLC'sine başlamak için oyuncuların en az Seviye 15 veya daha yüksek olması gerekmektedir.

Wasteland Workshop: Fallout 4'ün ikinci eklentisi olan Wasteland Workshop atölye özelliğine odaklanıyor. Yakalanan insanlar ve yaratıkların savaşması için arenalar inşa etme yeteneği eklemesinin yanında bir dizi yeni dünya nesnesi de geliyor.

Far Harbor: New England kıyılarındaki sisle kaplı gizemli ve devasa büyüklükte bir adada garip olayları ortaya çıkarmak için Valentine Dedektiflik Bürosu ile bir davayı üstlenin. Far Harbor DLC'sisine başlamak için oyuncuların sahip olması gereken minimum bir seviye yer almıyor.

Contraptions Workshop: Oyuncuların yerleşimlerini geliştirmek için yeni mekanizmalar ekler. Binalar, sera kitleri, asansörler ve palet takımı dâhil olmak üzere yeni yapılar mevcut. Contraptions Workshop, yeni eklemeleri tamamlamaya ve bağlamaya yardımcı olmak için üretim makineleri, konveyör bantları ve vitrinler de içeriyor.

Vault-Tec Workshop: Bu eklenti oyunculara kendi Vault’larını inşa etme yeteneği sunuyor. Vault inşa etme özelliğiyle yerleşiminizi savaş öncesi mobilyalar, aydınlatma ve sanatla döşeyin. Oyuncular bir Vault inşa ettikten sonra yeni sığınmacıları savaş öncesi endüstrisinin nostaljik mobilyaları, ışıkları ve sanatıyla süslediğiniz evlerine çağırabilir ve bu insanlar üzerinde deneyler yapabilir. Vault-Tec Workshop DLC'sine başlamak için oyuncuların en az Seviye 20 veya daha yüksek olması gerekmektedir.

Nuka-World: Fallout 4'ün altıncı genişleme paketi olan Nuka-World DLC, oyuncuları büyük ölçüde Nuka-World eğlence parkı ve çevresinin sınırları içinde üç yönlü bir çete savaşının merkezinde konumlandırıyor. Nuka-World DLC'sine başlamak için oyuncuların en az Seviye 30 veya daha yüksek olması gerekmektedir.

Not: Fallout 4 - Season Pass içeriğini oynayabilmeniz için Fallout 4'ün Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.

Fallout 4 ve Fallout 4 - Season Pass için Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi)  
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz veya benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya benzeri
  • Depolama: 30 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi)
  • İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz veya benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB veya benzeri
  • Depolama: 30 GB

Benzer İçerikler