Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ'NDE İNDİRİME GİREN EN İYİ OYUN SERİLERİ

Perdigital.com olarak, 2020 Steam Yaz İndirimleri'nde indirime giren en iyi oyun serilerini sizler için derledik!

Steam Yaz İndirimleri'ni kaçırma, Steam Cüzdan Kodu satın al >>

 1. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan; Leh yazar Andrzej Sapkowski'nin romanlarından uyarlanmış RPG serisi The Witcher, Steam Yaz İndirimleri kapsamında %70'e varan indirimlerle sizi bekliyor!
 2. Türkiyeli oyun şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan Mount & Blade Serisi, %80'e varan indirimlerle Steam'de.
 3. Eşsiz bir soruşturma, aksiyon ve keşif deneyimi, Sherlock Holmes Serisi'nde sizi bekliyor! Hem de %90'a varan indirimlerle... 
 4. Birinci şahıs nişancı video oyun serisi Bioshock, %80'e varan indirimlerle Steam Yaz İndirimleri'ndeki yerini aldı
 5. Efsane oyun serisi Assassin's Creed, %80'e varan indirimlerle Steam'de sizi bekliyor. 
 6. Tom Clancy's Serisi %70'e varan indirimlerle Steam'de...
 7. Kıyamet sonrası evrende rol yapma video oyun serisi Fallout, %70'e varan indirimlerle Steam'de!
 8. Boss, booooossss!... Fox Engine tarafından efsane oyun tasarımcısı Hideo Kojima önderliğinde geliştirilen oyun serisi Metal Gear Solid, %75'e varan indirimle indirimlerdeki yerini aldı.
 9. Sid Meier'in geliştirdiği sıra tabanlı strateji oyun serisi Civilization, tüm oyunlarıyla %77'e varan indirimlerle Steam'de!
 10. Yapımcılığı Capcom tarafından yapılmış ve Hideki Kamiya tarafından oluşturulmuş video oyunu seris Devil May Cry, %75'e varan indirimlerle kampanyadaki yerini aldı.
 11. Lego Serisi'ne %75'e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.
 12. Arkane Studios'un geliştirdiği, Bethesda tarafından yayınlanan Dishonored serisini %70'e varan indirimle satın alabilirsiniz.
 13. Hironobu Sakagachi tarafından geliştirilen, Japon video oyunu serisi Final Fantasy, %50 indirimle Steam'de!
 14. Zamanda yolculuk yapabilen bir lise öğrencisinin maceralarını anlatan ve 5 bölümden oluşan interaktif video oyun serisi Life is Strange, %82'ye varan indirimlerle Steam'de sizi bekliyor. 
 15. Efsanevi oyun serisi Call of Duty, %67'e varan indirimlerle kampanyadaki yerini aldı!
 16. Bethesda Game Studios tarafından 1992'den beri yayınlanan oyun serisi Elder Scrolls, %70'e varan indirimlerle sizi bekliyor.
 17. Korku oyunu çıkışlı Resident Evil Serisi, %87'ye varan indirimlerle Steam'de!
 18. Max Payne Serisi, %70'e varan indirimlerle Steam Yaz İndirimleri kampanyası kapsamında sizi bekliyor.
 19. Dünyanın en tehlikeli suçlularının DNA'larından yaratılmış klon Ajan 47'nin baş kahraman olduğu oyun serisi Hitman, %84'e varan indirimlerle Steam'deki yerini aldı. 
 20. İlk oyunu 1997'de yayınlanan ve 20 yılı aşkın süredir hayatımızda olan; dünya genelinde en çok gelir getiren eğlence ürünü ünvanını hala koruyan efsane oyun serisi GTA, %70'e varan indirimlerle Steam'de sizi bekliyor! 

Benzer İçerikler