Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

EN İYİ IPHONE OYUNLARI

En çok tercih edilen akıllı telefonlardan iPhone’da oynamak için kendinize bir oyun arıyorsanız App Store’daki binlerce uygulama arasından seçim yapıp pek çok kötü oyuna rastlamanız olağandır. Size yardımcı olabilmek için en iyi 10 iPhone oyununu araştırdık.

Hitman GO

Bilindiği üzere Hitman oyunlarında bir suikastçi olarak belirlenen hedefi vurabilmek için yaratıcı çözümler üreterek bölümleri geçersiniz. Hitman GO’da durum bundan biraz farklı. Hitman GO, oyunculara akıllıca tasarlanmış ve ilerleme kaydettikçe zorlaşan bulmacalar sunuyor. Her ne kadar Hitman oyunlarının alışılagelmiş mekaniklerini oyuncuya sunmasa da, yine de oldukça tatmin edici bir deneyim yaşayacağınızı garanti edebiliriz.


Super Mario Run

Super Mario Run oyununda kahramanımız Mario, insiyatifi eline alarak kendiliğinden koşuyor. Oyuncunun görevi ekrana dokunarak Mario’nun zıplamasını ve altınları toplamasını sağlamak. Oldukça basit görünen bu oyun konseptine Nintendo yeterince derinlik katmayı başarmış diyebiliriz. Seviye atladıkça kompleks bir hal alan altın toplama görevi bir süre sonra bağımlılık yaratıyor.


Device 6

Device 6, dokunmatik ekranlı aletler için şimdiye kadar yapılmış en değişik, en gizemli ve en zarif oyunlardan biri. Device 6’da pek çok metin okuması yapmak gerekiyor. Bu bağlamda aynı zamanda dil öğrenmek isteyenler için de mükemmel bir yardımcı olabilir. Oyunun müziklerine ise diyecek laf yok.


Limbo

Muhteşem bir dokunmatik ekran oyunu olan Limbo, tüyler ürperten mistik bir ormanda yol alan küçük bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Oyunda herhangi bir açıklama veya diyalog bulunmuyor. Karşınıza çıkacak çeşitli sürpriz olaylarla konuyu kendiniz anlayıp ilerliyorsunuz. 


Clash of Clans

Yerleşim yerinizi kurun, savunmanızı planlayın, ordunuzu oluşturun ve hem pis goblinlere hem de diğer clan liderlerine karşı yapacağınız savaşlarda clanınıza önderlik edin. Oyunda hem kısa vadeli keskin savaşlar hem de uzun vadeli planlamalar yapmanız mümkün. Zaten halihazırda oldukça popüler olan Clash of Clans’ı şimdiye kadar denemediyseniz mutlaka tavsiye ediyoruz.


Final Fantasy IX

Kendisinden önceki Final Fantasy oyunları her ne kadar muhteşem olsa da, Final Fantasy IX oyunu belki de fazla ciddiye alınmayan fakat seriye hakimseniz muhakkak denemeniz gereken bir oyun. Zidane, Dagger, Vivi ve Steiner’in hikayesi artık akıllı telefonlarda, üstelik dokunmatik ekranda oynanan bir oyun olmasına rağmen, keşfedilmeyi bekleyen pek çok içerik sunulduğunu söyleyebiliriz. Eğer şimdiye kadar denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. Seyahatlerde kurtarıcınız olabilir, ya da birisini bekleyip sıkılmaktansa oyunu açıp beklediğiniz insanı unutmanıza yol açabilir.

Perdigital farkıyla hemen teslim
iTunes Hediye Kartları satın alın >>


OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR