Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

CS:GO'DA ATILMIŞ EN GÜZEL 5 FAKE

CS:GO'da atılmış en güzel fakeleri sizler için bir araya getirelim istedik. İşte birçok fake arasından sizler için seçtiğimiz 5 fake:

İlk fakemiz "SR TinG" rumuzlu oyuncudan. Roundun başından itibaren önce "mid"e giden fakat smoke ile orta kapı kapandığında yapacağı bir şey kalmayıp üst tünele çıkan oyuncu, burada sinsice bir CT vurup, B arkasından T base'ye dönüyor ve olaylar gelişiyor. Fake kategorisine girmesinin sebebini ise round sonunda anlıyoruz. Bütün round boyunca harika işler çıkaran bu soğukkanlı arkadaşımızla sizi başbaşa bırakalım:


İkinci sırada şu sıralarda Dünya birinciliği için "Luminosity" ile çekişen "Virtus.pro"nun Mirage haritasında takımca "fnatic"e attığı fake var. Görev: B'ye girecek gibi yapıp, bir oyuncuyu feda edip A'yı hızlıca ele geçirmek ve bombanın döndüğü izlenimini yaratmak. Sonra da B arkasında duran arkadaş elini kolunu sallayarak plant yapıyor. Sözü fazla uzatmıyoruz, izliyoruz:


Üçüncü sıramızda ise, uzun zaman önce atılmış bir fake var. 2013 yılında "swag"ın "kennyS"e attığı pistol-fake ve kaçınılmaz sonu izleyelim:


Dördüncü sıramızda, yaptığı fake-flash + clutch ile takımına sayı kazandırmayı başaran bir oyuncu var. Şöyle yapıyor: 


Listemizin finalinde bizleri yine bir profesyonel maç ve "fnatic" karşılıyor. Fakat bu sefer fake'i yiyen taraf değil de atan taraf "fnatic".


Siz de Steam cüzdan kodu alarak CS:GO'da fark yaratabilirsiniz. Güvenilir ve anında teslim Steam kodu satın almak için tıklayın >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR