Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BluTV ÜYELİK NEDİR? BluTV ÜYELİK NASIL ALINIR?

Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

*************

2015 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan BluTV, bilgisayar, tablet, akıllı telefon, akıllı televizyon üzerinden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde çeşitli film, dizi, canlı yayın içeriklerini reklamsız olarak izlemeye olanak sağlayan bir dijital televizyondur.

Türkiye’nin ilk dijital dizisi Masum ile oldukça konuşulan platform, Game of Thrones gibi dünyanın en çok izlenen dizilerini izleyiciyle buluşturan HBO kanalında yer alan birçok diziyi de bünyesine eklemiş durumda.

Sürekli yenilenen yerli/yabancı dizi ve film, spor, yaşam, belgesel içeriklerine internet bağlantısıyla bilgisayar, tablet, akıllı televizyon/telefon üzerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz BluTV içeriklerine aylık ve yıllık BluTV Üyelik seçenekleri ile erişebilirsiniz.

Perdigital.com’dan satın alacağınız 1, 3, 6 veya 12 aylık BluTV Üyelik kodlarından dilediğinizi tercih edip BluTV’yi deneyimleyebilirsiniz.

BluTV’nin yapımını üstlendiği yerli diziler arasında Alef, Saygı, Yarım Kalan Aşklar, Bozkır, 7 yüz, Masum, Bartu Ben, Yaşayamayanlar, BEHZAT Ç., Aynen Aynen, Sokağın Çocukları, Sıfır Bir gibi diziler bulunuyor.

Dünyaca ünlü dizilerin yapımını üstlenen HBO bünyesinde yer alan Westworld, True Detective, Game of Thrones, Six Feet Under gibi dizilerin yanında BluTV’de Shameless, Fringe, The Leftovers, The Young Pope, Normal People, The Handsmaid’s Tale gibi birçok yabancı dizi de bulunmaktadır.

BluTV’de yer alan ve mutlaka izlemeniz gereken dizilere buradan ulaşabilirsiniz.

19 Ocak 2021’de ABD merkezli küresel medya şirketi Discovery Inc., BluTV’nin yüzde 35’ini satın aldı. Dijital platformlar için oldukça önemli bir gelişme olan haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

BluTV arşivinde yüzlerce filmin yanında Inception, Joker, Lord of The Rings, Matrix, The Bodyguard, Argo gibi Oscar ödüllü birçok filme de ulaşabilirsiniz.

BluTV’de yerli/yabancı dizi ve filmlerin dışında Star, Kanal D, FOX TV gibi birçok televizyon kanallarını da canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Benzer İçerikler