Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BluTV'DEKİ EN GÜNCEL DİZİLER VE FİLMLER

Perdigital'den satın alacağınız 12 Aylık BluTV Üyelik 274,80 TL yerine sadece 154,80 TL!

BluTV Üyelik satın al >>

*************

BluTV ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve sadece BluTV’ye özel yerli yapımlara internet bağlantısı ile reklamsız erişebilirsiniz.

BluTV'ye özel yerli yapımları, yerli dizilerin yeni bölümlerini veya sadece BluTV'de yayınlanan dünyaca ünlü yabancı dizileri kaçırmayın!

YERLİ DİZİLER

Saygı (2020) - BluTV Özel Yapımı 

Behzat Ç.'nin kötü karakteri Ercüment Çözer’i konu alan, izleyiciler tarafından merakla beklenen “Saygı” dizisinin 27 Ekim tarihinde yayınlanacağı BluTV tarafından duyuruldu.

Nejat İşler’in hayat verdiği Ercüment Çözer, kendine has adalet anlayışını uygulayarak suçluların peşine düşen 2 gencin güvenlerini kazanmaya çalışacak.

Yarım Kalan Aşklar (2020) - BluTV Özel Yapımı

Aksiyon - fantastik türünde bir hikaye barındıran bu dizide, hırslı bir gazeteci olan Ozan adlı karakterin bir trafik kazası ile aniden hayatını kaybetmesi sonucu bir polis memuruna ait farklı bedende yeniden can bularak kendi cinayetini çözmeye çalışması anlatılıyor. 

Sokağın Çocukları (2020) - BluTV Özel Yapımı

Sıfır Bir'in yaratıcılarından yeni dizi: Sokağın Çocukları!

23 yaşında bir genç olan Murat’ın sokaklarda geçen hikayesi, izleyicileri Adana sokakları ve Adana'nın bilinmeyen yönleri ile buluşturuyor. Sokağın Çocukları, 2. sezonuyla çok yakında BluTV ekranlarında olacak.

Alef (2020) - BluTV Özel Yapımı

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı 8 bölümden oluşan mini dizide seri cinayet işleyen bir katilin peşine düşen iki ortağın İstanbul’da geçen hikayesi anlatılıyor.

YABANCI DİZİLER

Ramy (2019)

Mısır’dan Amerika’ya göç etmiş Ramy Hassan’ın yetiştiği Müslüman toplum ile yerleştiği New Jersey’deki yaşam tarzı arasında sıkışıp kalmasının hikayesini anlatan dizinin 2. sezonunu da BluTV’den izleyebilirsiniz.

The Salisbury Poisonings (2020)

Gerçek bir olaydan esinlenen 4 bölümden oluşan bu mini dizi, Novichok zehirlenmelerinin perde arkasını araştırırken, bu olayla beraber yaşanan İngiltere-Rusya gerilimine odaklanmaktadır.   

Devils (2020)

Massimo Ruggero bir Amerikan bankasının İtalya’daki ticari işlemler bölümünün başındadır ve kendini kıtalararası bir finansal savaşta bulur. Finans dünyasının politik ve sosyal kontrolün bir aracı olarak görülmesinin hikayesi, Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan bu dizi ile izleyicilere sunulmaktadır. 

Yukarıda önerdiğimiz yapımlar haricinde Türkiye ve dünya sinemasındaki filmlere de göz atabilirsiniz:

  • Kardeşler
  • Game Night
  • The One I Love
  • Mother
  • Paterno
  • Kız Kardeşler
  • The Kingmaker
  • Albüm 

Benzer İçerikler