Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

BATTLEFIELD 1 İÇİN YAPILMIŞ EN GÜZEL 5 VIDEO

Battlefield 1, duyurulduğu günden bu yana herkesin merakla beklediği, oyun sektörüne yeni bir soluk getiren bir başyapıt oldu. Beta sürümüyle kasıp kavuran oyun, tam sürümünün çıkmasıyla gündeme yeniden oturdu.

Youtube dünyasında Battlefield 1 için hazırlanan içerikler şu anda çok popüler ve Youtuber'ler en güzel içerikleri oluşturmak için birbirleriyle yarışmakta. Listemizde bu içerikler arasından derlediğimiz en güzel 5 videoya göz atacağız.

İlk sıramızda "Mirliva" nickli Twitch kullanıcısının kendi tecrübelerinden hazırlamış olduğu video bulunuyor. Oyunun çeşitli buglarından yaşadığı talihsizliklere kadar oldukça güzel bir video olmuş:Listemizin ikinci sırasında Prestige Clips kanalının hazırlamış olduğu oynayış videosu var. Battlefield 1 betasında yapılabilecek en efsane hareketler sanki tek bir yerde toplanmış:Sırada "Teo" isimli Youtube kanalının çarpıcı oynayış anlarını derlediği video var. Video, stresli bir günün ardından arkanıza yaslanıp izleyeceğiniz, birçok komik ve fail anıyla sizi eğlendirecek türden:
Battlefield 1 için hazırlanmış en güzel 5 video listemizin 4. sırasında, "GameSprout" kanalının yaptığı, Beta sürecinde görülebilecek en komik bugların kısa ama güzel bir derlemesi... Özellikle tank ve arabanın dansı oldukça etkileyici. :)Listemizin son sırasında, "speedyw03" kanalının videosu var. Muhteşem sniper oyunu, uçak çarpışmaları, motorun çok ilginç bir şekilde çamura saplanması ve çok daha fazlası tebessüm ettirmeye yetiyor :Elbette ki listemizdeki videolarda izlemiş olduğunuz bugların neredeyse hiçbiri tam sürümde yok. Çünkü bunlar oyunun Açık Beta sürümüne ait videolar. Ama o epik hareketler, muhteşem görselliğin tamamı ve daha fazlası mevcut.

Perdigital.com güvencesiyle, uygun fiyata Battlefield 1 satın alın >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR