Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BATTLEFIELD 1: PREMIUM PASS ALMAK İÇİN MANTIKLI SEBEPLER

Battlefield 1 için ilk DLC olan They Shall Not Pass, Premium Pass sahipleri için beklendiği üzere 2 hafta önceden, 14 Mart’ta çıkmıştı. Ama bu sadece başlangıç. Aralarında Gelibolu Savaşını da içeren DLC’nin de olduğu 3 indirilebilir içerik daha ileri tarihlerde yayınlanacak. Peki ama Battlefield 1: Premium Pass almak ne kadar mantıklı?


Premium Pass almanın mantıklı olup olmadığını anlamak için öncelikle maliyetlere göz atmamızda fayda var: Battlefield 1 için çıkacak yüklenebilir içeriklerin fiyatlarının 15 € civarında olması bekleniyor. Şu anki Euro kuruyla yaklaşık 58,2 TL’ye tekabül ediyor. Bu eklenti paketlerinden 4 tane var ve Euro kurunun şu anki gibi kalacağını düşünürsek toplamda 232,9 TL ediyor. Tüm bu DLC'lere ve hatta fazlasına Premium Pass sahipleri erişebiliyor. Bunu bir yere not edelim.Battlefield 1 CTE’de (Topluluk Test Çevresi) yer almak ister miydiniz? DICE,
Battlefield 1 için yapacağı güncellemeleri ve çıkaracağı içerikleri resmi olarak yayınlamadan önce CTE ekibine test ettirir.
Battlefield 1 için sadece Premium Pass sahipleri bu ekipte yer alabilir. Yani yeni çıkacak içeriklere herkesten önce göz atmak istiyorsanız, Premium Pass sahibi olmalısınız.Battlefield 1: Premium Pass sahipleri, 14 adet üstün Battlepack’e sahip oluyorlar. DICE, her ay yeni silah skinlerinin olduğu üstün bir Battlepack’i Premium Pass sahipleri için çıkarıyor. Kişiselleştirilebilir ürünleri ve biraz da gösterişleri seviyorsanız, Premium Pass tam size göre!
Battlefield 1’in Vanilla versiyonu pek çok haritayla birlikte geliyor, ancak sürekli oynadıktan sonra artık kabak tadı vermeye başlayabilir.
Battlefield 1: Premium Pass 16 yeni multiplayer harita getiriyor. İlk DLC: They Shall Not Pass, 4 yeni harita getirmişti ve bundan sonrakilerin de dörder harita ile gelmesi bekleniyor. 16 yeni harita, oyundaki toplam harita sayısının neredeyse ikiye katlanması anlamına geliyor. 
Haritalara ek olarak ayrıca ek operasyonlar, yeni Elit sınıflar, 20 yeni silah, yeni araçlar ve Fransız Ordusu ile Türk Ordusu’nu içeren yeni ordulara da erişebileceksiniz. 

Perdigital farkıyla çok uygun fiyata
Battlefield 1: Premium Pass satın alın >>

Benzer İçerikler