Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Travian Kingdoms yetkili_satici

Travian Kingdoms

Travian Kingdoms, efsane savaş/strateji oyunu Travian Legends'ın geliştirilmiş yeni versiyonudur. Travian Kingdoms oyununda Travian Kingdoms Paketleri satın alarak hesabınıza altın yükleyebilirsiniz. Travian Kingdoms Paketleri yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Siz de güvenle Travian Kingdoms Paketi satın alabilirsiniz. Anında teslim Travian Kingdoms Paketleri, kredi kartına 12 taksit imkanıyla.

Travian Kingdoms e-pin satışları geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

--------------------------------------------

Travian Legends'ın geliştirilmiş versiyonu olan Travian Kingdoms, tamamen Türkçe arayüze sahiptir. Yayıncısı Travian Games olan oyun tarayıcı üzerinden oynanmaktadır. 

Galyalı, Cermen ve Romalı olarak 3 farklı halk seçilebilen oyunda tüm halkların kendine has özellikleri mevcuttur. Saldırıya uğrayan bir köyü kurtarmakla başlayan oyun, bu köyü geliştirerek ve köyde yönetici olmakla devam eder. Oyun aynı zamanda çeşitli yapılar üretmeye, tarım yapmaya dolayısıyla köyde yaşayan halkın refahını artırmaya imkan tanıyor. Ayrıca saldırılardan korunmak için sur, savunma araçları ve asker de üretmeye olanak tanıyor.

Travian Kingdoms A Paketi, Travian Kingdoms B Paketi, Travian Kingdoms C Paketi, Travian Kingdoms D Paketi almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış