Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
SoulWorker SoulCash (SC) yetkili_satici

SoulWorker SoulCash (SC)

SoulWorker SoulCash fiyatlarını burada bulabilir, güvenle SoulWorker SoulCash satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir SoulWorker SoulCash, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla. Ayrıca SoulWorker SoulCash alımlarınıza Perdigital Bonus hediye! Perdigital.com'da satılan SoulWorker SoulCash Steam platformunda kullanılamaz.

Gameforge tarafından alınan karar gereği, SoulWorker oyununun masaüstü versiyonu kapatılmıştır. Bu nedenle SoulWorker SoulCash satışları durdurulmuştur. 

------------------------------

SoulWorker nedir?

Gameforge tarafından yayınlanan SoulWorker, Free-2-Play anime tarzında bir üçüncü şahıs nişancı aksiyon MMORPG oyunudur.

SoulWorker nasıl oynanır? Oyunda amaç nedir?

SoulWorker, hızlı komboları ve gerçeğe yakın anime karakterleriyle kıyamet sonrası dünyada yaratıklarla karşı mücadele etmeyi amaçlamaktadır.

Oyunun en başında, oyunculara dört farklı sınıfta seçenek sunulmaktadır. Oyuncular, “Kılıçşör”, “Orakşör”, “Silahşör” veya “Uğuldayan Gitar” sınıfları arasında seçim yapabilir.

SoulWorker oyununda; Haru Estia, Erwin Arclight, Lily Bloommerchen, Stella Unibell, Iris Yuma, Jin Seipatsu adlarında 6 ana karakter mevcuttur. Her karakterin kendine has oynanışı, kişisel hikayeleri, yetenek ağaçları, avantajları ve dezavantajları vardır.

SoulWorker SoulCash nedir, ne işe yarar?

SoulWorker oyun içi mağaza alışverişlerinde SoulCash kullanılır. 

SoulWorker SoulCash nerden alınır?

Perdigital.com, SoulWorker oyununun yaratıcısı ve yayıncısı olan Gameforge firması ile doğrudan sözleşmeli olarak SoulWorker SoulCash satışı yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz SoulCash'leri Perdigital.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

SoulWorker SoulCash fiyatları

Perdigital'de 250 SoulCash, 500 Soulcash, 1.500 SoulCash, 3.500 SoulCash, 10.000 SoulCash, 25.000 SoulCash olmak üzere 6 farklı denomda bulup satın alabileceğiniz SoulCash fiyatları, Gameforge'un Türkiye'de uygulanmasını istediği fiyatlardır. Perdigital.com, Gameforge ile doğrudan sözleşmeli olarak çalıştığı için firmanın Türkiye satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapmaz.

Perdigital.com'da satın alacağınız SoulWorker SoulCash Steam platformunda kullanılamaz.

250 SoulCash, 500 SoulCash, 1.500 SoulCash, 3.500 SoulCash, 10.000 SoulCash, 25.000 SoulCash, 250 SoulWorker SC, 500 SoulWorker SC, 1.500 SoulWorker SC, 3.500 SoulWorker SC, 10.000 SoulWorker SC, 25.000 SoulWorker SC satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış