Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Blade and Soul Ncoin

Blade and Soul Ncoin

Blade and Soul Ncoin, Blade and Soul oyununda yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz para birimidir.
Blade and Soul Ncoin fiyatlarını burada bulabilir, dilediğiniz Blade and Soul Ncoin E-Pin kodunu güvenle satın alabilirsiniz.
Anında teslim ve güvenilir Blade and Soul Ncoin, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.

Yüksel. Hamleni Yap. Öcünü Al.

Dövüş sanatlarının ve mitolojinin öfkeli yumruk ve ihanet çatışmalarıyla karşılaştığı nefes kesen bir dünyada intikam hikayenizi ortaya çıkarın.

Güçlü bir savaşçı ol!

İntikam yolu kararlılıkla başlar. Dört benzersiz ırk arasından birini seçin ve sonsuza yakın olasılıklarla kendi detaylı karakter özelleştirmenizi yapın.

Görsel olarak çarpıcı & eşsiz bir dünyada süzülün, koşun ve atlayın.

Rüzgarda yükselen vinç gibi, daha önce hiç olmadığı kadar güzel, sinematik bir dünyayı ormanda süzülerek, nehirlerin üzerinden geçerek ve dağların üzerinden atlamak için rüzgar sörfü gücünü kullanarak keşfedin. Beğeni toplayan sanatçı Hyung Tae Tim'in görselleriyle bu eşsiz dünyayı görün.

Düşmüşlerin intikamını alın.

Hongmoon Okulu'nun umut verici bir öğrencisi olarak, barış içinde yeteneklerinizi geliştiriyordunuz. Ancak, lanetli Jinsoyun, diğer öğrenci arkadaşlarınızı ve sevilen Master'i, Alacakaranlık Kenarını aramaya geldiği esnada katlettiğinde hikayeniz gerçekten başlar. Güç ile yükselin, intikamınızı alın ve Jinsoyun'un Dark Realm'in kötü güçlerini dünyaya açma planını durdurun.

Savaş Sanatlarında ustalaşın!

10 sınıf arasından seçeceğiniz karakterinizi, zamanlama, karşı atak ve kombo odaklı geliştirin. Savaş şeklini öğrenmek ne kadar kolay olsa da, gerçek bir master olmak emek ve çalışma istiyor. Düşmanlarla PvP'lerde karşılaşın veya arkadaşlarınızla zindanlarda savaş mekaniklerinizi geliştirin. 

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış