Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PERDIGITAL'DEN ZULA ALTIN SATIN AL, ANINDA ZA DOLU PERDIGITAL KASASI KAZAN!

Zulacılar müjde! Perdigital.com - Zula Oyun iş birliği ile düzenlenen; Perdigital'den Zula Altın satın alan oyunculara anında ZA dolu Perdigital Kasası kazandıracak kampanya başladı!

Sadece Perdigital'den ZA satın almanız halinde yararlanabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın. Kampanyaya birden fazla kez katılabilirsiniz.

Hemen Zula Altın satın al >>

1 Temmuz 2020 Çarşamba 16:00 - 8 Temmuz 2020 Çarşamba 23:59 tarihleri arasında; 

  • 34.000 ZA satın alan oyuncular 1 adet Perdigital Kasası,
  • 70.000 ZA satın alan oyuncular 3 adet Perdigital Kasası,
  • 150.000 ZA satın alan oyuncular 5 adet Perdigital Kasası'nın sahibi olacak.

Perdigital Kasası'nın içinde neler var? 

  • Perdigital Kasası; 1.250 ZA, 2.500 ZA veya 5.000 ZA içermektedir. (Perdigital Kasası, bu ürünlerden birini rastgele verir)

Kampanya Koşulları: 

1- Kampanya, 01.07.2020 16:00 - 08.07.2020 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

2- Perdigital Kasasına sahip olabilmek için; kampanya tarihleri arasında yukarıda belirtilmiş Zula Altın e-pinlerinden birini satın almanız ve satın aldığınız ZA e-pinini kampanya tarihleri arasında Zula Oyun'da aktive etmeniz gerekmektedir.

3- İlgili Zula Altın e-pinlerinizi Zula Oyun'da aktive ettiğiniz an, kazandığınız Perdigital Kasalarınız Zula hesabınıza eklenecek. Zula Oyun'a giriş yaptıktan sonra, sağ üstte yer alan Çanta bölümünden kasalarınızı açabilirsiniz.

4- Bir oyuncu birden fazla kez kampanyaya katılarak Perdigital Kasası kazanabilir. 

5- Kampanya dahilinde kazanılan kasalar, siz kullanana dek envanterinizde kalacaktır.

6- Perdigital.com ve Zula Oyun, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

7- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.