Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PERDIGITAL'DEN 35 TL VE ÜZERİ RIOT CASH (LOL RP, VP, LORA) SATIN AL
%3 HOPİ PARACIK KAZAN!

31 Aralık 2022 23:59'a kadar; Perdigital.com'dan tek seferde yapacağınız 35 TL ve üzeri Riot Cash (LoL RP, Valorant Point, LoRa) alışverişlerinizden anında %3 Paracık kazanın!

LoL RP satın al >>

Valorant Point satın al >>

LoRa satın al >>

Kampanyaya katılabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. Adım: Perdigital.com'dan satın alacağınız 35 TL ve üzeri Riot Cash (LoL RPValorant PointLoRa) ürününü sepetinize atın ve "Hopi ile Paracık Kazanmak ya da Hopi'ni kullanmak için tıkla" kısmına tıklayarak Hopi girişi yapın.

2. Adım: Hopi uygulamasında "Hopi QR Kodum" sayfasında görebileceğiniz kodu aşağıdaki ekranda belirtilen ilgili kutucuğa girin ve "Devam Et" butonuna tıklayın. Böylece Perdigital.com’a Hopi kimliğinizi tanımlamış olacaksınız.

3. Adım: Hopi kimliğiniz tanımlandıktan sonra, ilgili kampanyayı seçin ve "Devam Et" butonuna tıklayın. Böylece kampanyaya giriş yapmış olacaksanız. Dilerseniz mevcut Paracıklarınızı da bu adımda harcayabilirsiniz.

4. Adım: "Yararlandığın Hopi Kampanyası" kısmında kampanya girişinizi görüntüleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamak için "Alışverişi Tamamla" butonuna tıklayın. Dilerseniz bu adımda bakiyenizle birlikte Perdigital Bonus da kullanabilirsiniz. 

35 TL ve üzeri Riot Cash (LoL RPValorant PointLoRa) alışverişiniz başarıyla tamamlanmış ve alışveriş tutarınızın %3'ü kadar Paracık, Hopi hesabınıza tanımlanmıştır.  Hopi uygulamasından Paracıklarınızı kontrol edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz Riot Cash (LoL RPValorant PointLoRakodunu Siparişlerim sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

Kampanya koşulları:

  • Kampanya 31.12.2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, alışverişinizi tamamlayacağınız ekranda (https://www.perdigital.com/checkout) yer alan Hopi görseline tıklayarak Hopi girişi yapmanız ve "35 TL ve Üzeri Riot Cash Alışverişlerinize %3 Paracık" isimli kampanyayı seçmeniz gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanabilmeniz için, Perdigital.com’dan tek seferde 35 TL ve üzeri Riot Cash (LoL RPValorant PointLoRa) satın almanız gerekmektedir. 
  • Kampanyadan, her bir Hopi kullanıcısı en fazla 2 kez yararlanabilir.
  • Kampanya şartlarını yerine getiren kullanıcıların Hopi hesaplarına, kampanyaya konu olan alışveriş tutarının %3'ü kadar Paracık anında tanımlanacaktır.
  • Kampanyayı görüntüleyemeyen kullanıcılar konuyla ilgili bilgi almak için 08502006688 numaralı Hopi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir.
  • Hopi ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Hopi Paracık Nedir?

Hopi’nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi, Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopili alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopili'nin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.