Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PROTRANSLATE'DEN 35 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZE 10 TL İNDİRİM

Perdigital.com'dan 50 TL ve üzerinde Online Oyun E-Pin veya Steam Cüzdan Kodu alışverişi yapan ilk 250 oyuncuya, Protranslate'de yapacağı ilk 35 TL ve üzerindeki alışverişinde geçerli olacak 10 TL indirim hediye!

31 Aralık 2017 tarihine kadar, Perdigital.com'dan tek seferde 50 TL ve üzeri Online Oyun E-Pin veya Steam Cüzdan Kodu alışverişi yapan ilk 250 oyuncumuza, Protranslate'den yapacağı ilk 35 TL ve üzeri alışverişte geçerli olacak 10 TL İndirim kuponu hediye ediyoruz!


Protranslate'den 10 TL indirim kodu kazanan kullanıcılarımız, kodlarını, HESABIM > PROMO KOD (www.perdigital.com/hesabim/promocode) sayfasında bulabilirler.

Kodların son kullanım tarihi 31 Aralık 2017'dir. Kod kazanan kullanıcılarımızın, kazandıkları kodu, en geç 31 Aralık 2017 tarihine kadar https://www.protranslate.net/tr/siparis/ adresini ziyaret ederek kullanmaları gerekmektedir.

Protranslate nedir?

Protranslate, akademik, medikal, hukuki, mühendislik, pazarlama, teknoloji ve web sitesi tercümesi başta olmak üzere onlarca alanda uzmanlığa ve deneyime sahip olan tercümanlar tarafından dökümanlarınızı tercüme ettirebileceğiniz bir internet sitesidir. Dökümanınız tercümesine başlanmadan önce detaylı bir şekilde incelenerek en uygun tercümana atanır.
Detaylı bilgi için tıklayın >>

Protranslate İndirim kodunu nasıl kullanabilirim?

1. https://www.protranslate.net/tr/siparis/ sayfasında "İndirim kuponum var" alanını işaretleyin.


2.
Açılan pencerede "İndirim Kupon Kodu" yazan alana, Perdigital'den kazandığınız indirim kodunu girin ve "UYGULA" butonuna tıklayın.
Kupon kodundan kimler yararlanabilir?

Protranslate'de 35 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak 10 TL'lik İndirim kodundan, Protranslate'den ilk defa alışveriş yapacak kullanıcılar yararlanabilir.