Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

POKUS KART İLE 50 TL VE ÜZERİ BAKİYE YÜKLE,
ANINDA 10 TL PERDIGITAL BONUS KAZAN!

Pokus Kart kullanan oyunseverlere müjde; Pokus Kampanyası başladı!

18.10.2021 Pazartesi 18:00 - 18.01.2022 Salı 23:59 arasında Pokus Kart ile tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükle, anında 10 TL Perdigital Bonus kazan!

Her bir oyuncunun sadece 1 kez yararlanabileceği ve toplam 2.000 kişiyle sınırlı kampanyaya katılabilmek için hemen Pokus ile bakiye yükle >>

Pokus Kart sahibi olmak için buraya tıklayın.

İyi alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

  1. Kampanya, 18.10.2021 18:00 - 18.01.2022 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
  3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a Pokus Kartla tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
  4. Kampanya 2.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
  5. Kazanılan Perdigital Bonus, Vodafone ve Türk Telekom TL/paket yüklemeleri, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında herhangi bir kurum/kuruluşta kullanılamaz.
  6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
  7. Pokus ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  8. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından Pokus ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
  9. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
  10. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.