Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PERDIGITAL.COM, ROYAL BANDITS VE SPORX ESPOR'DAN BÜYÜK ÇEKİLİŞ

Perdigital.com, Royal Bandits Espor Kulübü ve Sporx Espor'un birlikte gerçekleştirdiği çekilişe katılım 19.04.2018 Perşembe günü saat 23:59'da sona ermiş, kazananlar ise 20.04.2018 Cuma günü saat 16:00'da Perdigital TV Twitch kanalında yapılan canlı yayınla belirlenmiştir. Katılan herkese teşekkür, kazanan tüm talihlileri tebrik ederiz!

Çekiliş yayınının tekrarını izlemek için tıklayın >> 

Çekilişin tüm kazananlar listesi için tıklayın >>

Tüm talihlilere e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. PUBG, Perdigital Bonus ve Steam Cüzdan Kodu kazanan talihlilerimizden Perdigital.com referans numaralarını, Royal Bandits bardağı ve forması kazanan talihlilerimizden ise kargo adreslerini (alıcı adı soyadı ve telefon numarası ile birlikte) en kısa sürede info@perdigital.com adresine göndermelerini rica ederiz.

Hangi talihlilerin hangi ödülleri kazandıklarını aşağıda bulabilirsiniz. 

Perdigital.com'dan 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu kazananlar: https://prnt.sc/j7vtpo

Royal Bandits Bardak & Sticker'ı kazananlar: https://prnt.sc/j7vu25

Perdigital.com'dan PUBG kazananlar: https://prnt.sc/j7vuew

Perdigital.com'dan 20 TL değerinde Perdigital Bonus kazananlar: https://prnt.sc/j7vuq8

Perdigital.com'dan 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanan talihli: https://prnt.sc/j7vuzm

Royal Bandits forması kazananlar: https://prnt.sc/j7vvi2


Çekilişe katılım şartları: 

- Çekilişe, 06.04.2018 Cuma günü saat 16:00 itibariyle buradaki görevleri tamamlayarak katılabilirsiniz. Daha fazla görev tamamlamak, katılımcıların daha fazla kazanma şansına sahip olması anlamına gelmektedir. 

- Çekilişe katılım, 19.04.2018 Perşembe günü saat: 23:59’da sona erecektir.

- Çekilişin sonuçları, 20.04.2018 Cuma günü saat 16.00’da Perdigital TV Twitch kanalında canlı yayında açıklanacaktır.

- Ödül kazanan talihlilerle, çekilişe katılırken vermiş oldukları e-posta adresi üzerinden iletişime geçilecek ve kazandıkları ödülün kendilerine takdimi için ihtiyaç duyulan bilgiler talep edilecektir. Talihlilerin, söz konusu e-postaya 3 iş günü içinde dönüş yapmamaları, haklarından feragat ettikleri anlamına gelir.

- PUBG, Perdigital Bonus ve Steam Cüzdan Kodu kazanan talihlilerin ödülleri, kendilerinden talep edilen Perdigital.com referans numaralarının e-posta yoluyla tarafımıza iletilmesinin ardından ilk iş gününde Perdigital.com hesaplarına tanımlanacak, Royal Bandist forması, bardağı ve sticker'ı kazanan talihlilerin ödülleri ise, kendilerinden talep edilen adres bilgileri alındıktan sonra en geç 10 iş günü içinde kendilerine kargolanacaktır. 

- Çekiliş sonucunda, herhangi bir ödüle hak kazanan talihliler, haklarını başka bir üyeye devredemez, ödülün parasal karşılığını veya ödülde herhangi bir değişiklik talep edemez.

- Perdigital.com, Royal Bandits Espor Kulübü ve Sporx Espor; çekiliş kurallarını ve ödülleri her zaman değiştirme ve çekilişi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Çekilişe katılan herkes, bu şartları kabul etmiş sayılır.