Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PERDIGITAL'DEN ZULA ALTIN SATIN AL, ANINDA ALTIN DESTE KAZAN!

Kampanyaya katılım 21.07.2018 tarihi saat 14:40'ta 1.000 kişi sınırına ulaşmış ve kampanya sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Kampanyayla ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. 

Perdigital.com'dan  Zula Altın satın alan oyunculara, 1 adet Altın Deste hediye!

17.07.2018 Salı günü saat 10:30'dan itibaren herhangi bir Zula Altın satın alan oyuncularımıza anında  Altın Deste promo kodu hediye ediyoruz! 

Hemen %5 Perdigital Bonus fırsatıyla  Zula Altın satın al >>

Kazandığınız Altın Deste promo kodu aşağıdaki şekilde aktive edilmelidir.
Kampanya koşulları: 

1- Kampanya, 17.07.2018 Salı günü saat 10:30'dan itibaren gerçekleştirilecek Zula Altın alışverişleri için geçerlidir. Bu tarihten önce yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 

2- Perdigital.com'da satılan herhangi bir Zula Altın ürününden 1 adet satın alan oyuncular, 1 adet Altın Deste promo kodunun sahibi olacaktır. 

3- Kampanya 1000 adet Altın Deste promo kodu ile sınırlıdır. Kampanya, bu sınıra ulaştığında sonlanacaktır. Kampanyanın bitiş tarihi ve saati bu sayfada ilan edilecektir. O tarih ve saatten sonra Zula Altın satın alacak kullanıcılar kampanyadan yararlanamayacaktır.

4- Kampanyadan her oyuncu sadece 1 kez yararlanabilir. Dolayısıyla, 1 oyuncu sadece 1 adet Altın Deste'nin sahibi olacaktır.

5- Altın Deste ödülü, 17.07.2018 10:30 itibariyle Perdigital.com'dan Zula Altın ürünü satın alan oyuncuların Perdigital.com hesaplarına anında tanımlanacaktır. 

6- Oyuncular Altın Deste promo koduna, Perdigital.com hesaplarına giriş yaptıktan sonra HESABIM >> PROMO KODLARIM sayfasından ulaşabilecekler.

7- Perdigital.com ve Zula Oyun, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

8- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.