Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PERDIGITAL'DEN ÜYELERİNE ÖZEL YILBAŞI ÇEKİLİŞİ

Perdigital 2018 yılbaşı çekilişine katılım sona ermiştir.

Kazananlar, 29.12.2017 Cuma günü saat 14.00'te Perdigital TV Youtube Kanalı'nda yapılacak canlı yayında düzenlenecek olan çekilişle belirlenecektir.

Çekilişe katılmak için tüm şartları yerine getiren üyelerimizin tam listesine ve çekiliş detaylarına ulaşmak için tıklayın >>

* * * * * * * * * * * *

Çekilişe katılma ve kazanma koşulları:

1) Çekilişe yalnızca Perdigital.com üyeleri katılabilir.

2) Çekilişekatılmak için şu adımları takip etmelisiniz:

a) Perdigital.com Facebook sayfasını beğendiğinize eminolun.

b) Facebook yılbaşı çekilişi gönderisini beğenin.

c) Facebook yılbaşı çekilişi gönderisini kendi kişisel Facebook hesabınızda «herkese açık» biçimde paylaşın.

 d) Oynamaktan en çokkeyif aldığınız oyunu, Facebook yılbaşı çekilişi gönderisinin altına Perdigital.com referans numaranızla birlikte yorum olarakyazın. (Perdigital.com referans numaranızı öğrenmek için: https://prnt.sc/hje808)

Çekilişe katılabilmek için yukarıdaki 4 gerekliliğin HEPSİnin yerine getirilmesi gerekmektedir. Gerekliliklerden yalnızca birinin yerine getirilmemesi halinde, kişiler çekilişe katılma hakkı elde edemez.

3) Çekilişe katılım, Facebook yılbaşı çekilişi gönderisinin yayınlandığı andan itibaren mümkün olup, son katılım tarihi 27.12.2017 Çarşamba günü saat 23:59’dur. Bu tarihten sonra çekilişimize katılan kişilerin katılımları geçerli sayılmayacaktır.

Çekilişin sonuçları, 29.12.2017 Cuma günü saat 14:00te Facebook sayfamızdan ve buradan duyurulacaktır. 

Perdigital.com'a hala üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz. 

4) Çekiliş sonucunda Perdigital.com üyeleri aşağıdaki hediyelerden yalnızca birini kazanma şansı elde edecektir. Yani bir katılımcı, bir referans numarasıyla yılbaşı çekilişinden yalnızca 1 adet hediye kazanabilir.

6 kişiye PC oyunu!  

1 kişiye FIFA 18 

1 kişiye PES 2018 Premium Edition 

1 kişiye Overwatch Origins Edition 

1 kişiye Diablo 3 

1 kişiye Playerunknowns Battlegrounds (PUBG) 

1 kişiye Battlefield 1 Revolution 

21 kişiye Steam Cüzdan Kodu!

1 kişiye 100 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu

1 kişiye 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu

1 kişiye 25 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu

3 kişiye 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu 

5 kişiye 5 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu

10 kişiye 3 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu

20 kişiye Perdigital Bonus!

1 kişiye 50 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

1 kişiye 40 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

1 kişiye 30 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

2 kişiye 20 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

5 kişiye 10 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

10 kişiye 5 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu

18 kişiye seçecekleri 1 üründe 1 ay boyunca geçerli %2 EK Bonus. (Örneğin; bu ödülü kazanan kullanıcımız, %2 Ek Bonus'u Steam Cüzdan Kodu için talep ettiğinde, 1 ay boyunca mevcut bonusa (%2) ek olarak %2 bonus elde edecek ve bu süre zarfında yapacağı Steam Cüzdan Kodu alışverişinden %4 bonus kazanacaktır.)

Ek Bonus talep edilebilecek ürünler: 

League of Legends RP

Joypara Transfer

Legend Online Elmas

Metin2 EP

Zula Altın

Ogame Karanlık Madde

Steam Cüzdan Kodu

Skill Cash

5) Bir üyenin,kazanma şansını arttırmak amacıyla, birden çok üyelik açtığının tespiti halinde(bu tespit Perdigital.com tarafından çok çeşitli yöntemler kullanılarak yapılacaktır ve üyenin bu tespite itiraz hakkı bulunmamaktadır); ilgili üyenin tüm çekiliş hakları iptal edilecek ve çekilişe katılamayacaktır.Çekiliş yapıldıktan sonra durumun farkına varılması halinde, üyenin kazandığı ürün kendisine teslim edilmeyecek ve ilgili hediye/hediyeler için bir çekiliş daha yapılacaktır.

6) Çekiliş,Perdigital.com tarafından, referans numarasına göre yapılacaktır. Çekiliş sonucunda ödülleri kazanan kullanıcılar, 29.12.2017 Cuma günü saat 14:00’te Facebook sayfamızdan ve buradan duyurulacaktır. Kazanan üyelerin hediyeleri, 2018 yılının ilk iş gününde (2 Ocak 2018 Salı günü) Perdigital hesaplarına yüklenecektir. EK Bonus tanımlamaları ise, EK Bonus’a hak kazanan kullanıcıların bize hangi oyunda EK Bonus talep ettiklerini iletmeleri sonrasında yapılacağından, bu ödülü kazanan üyelerin, 2 Ocak 2018 Salı gününe kadar bizlere Facebook sayfamızdan gönderecekleri mesajla, hangi oyun için EK Bonus talep ettiklerini iletmeleri gerekmektedir.

7) Çekilişin tüm hakları Perdigital.com'a aittir. Perdigital.com, çekilişte veya ödüllerde değişiklik yapma ya da çekilişi dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

8) Çekiliş sonucunda, herhangi bir ödüle hak kazanan üyelerimiz, hakkını başka bir üyeye devredemez, ödülün parasal karşılığını veya ödülde herhangi bir değişiklik talep edemez.

Çekilişe katılan tüm Perdigital.com üyelerine bol şans diliyor, 2018'in keyifli, huzurlu ve sağlıklı geçmesini diliyoruz.