Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PASSOLİG VEYA N KOLAY KART İLE BAKİYE YÜKLEYENLERE ANINDA BONUS

Passolig veya N Kolay Kart ile Perdigital.com'a bakiye yükleyen oyuncular, Perdigital Bonus kazanıyor!

14 Nisan - 14 Haziran 2017 tarihleri arasında Perdigital.com'daki hesabına Passolig veya N Kolay Kart ile tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyunculara 5 TL Perdigital Bonus hediye!

Siz de hemen Passolig veya N Kolay Kart ile Perdigital.com'daki hesabınıza bakiye yükleyin, bonusunuz anında hesabınıza geçsin!

Passolig Kartınız yoksa, kampanyadan faydalanmak için hemen Passolig Kart başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için tıklayın >>


Kampanya koşulları:

- Kampanya kapsamında Passolig veya N Kolay Kart müşterileri www.perdigital.com‘a tek seferde yapılacak 40TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde 5TL Perdigital bonus kazanacaklardır.

- Kampanya 14 Nisan - 14 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 

- Kampanyadan tüm Passolig veya N Kolay Kart sahipleri yalnızca bir kez yararlanabilir.

- Kampanya 500 Aktif Bank müşterisi ile sınırlıdır.

- Perdigital bonusunuz, www.perdigital.com ’a Passolig veya N Kolay Kartınızla tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yükledikten sonra en geç 5 dk içerisinde Perdigital hesabınıza yüklenecektir.

- Perdigital hesabınıza yüklenen bonusun herhangi bir son kullanım tarihi ve/veya sepet alt limiti yoktur. www.perdigital.com’dan yapacağınız Turkcell ve Vodafone paket yükleme işlemleri dışında kalan tüm alışverişlerde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

- Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

- Perdigital bonus, nakde dönüştürülemez. Perdigital bonus hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın >>

- Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Aktif Bank ve Perdigital Teknoloji, Dijital Dağıtım ve Bilgi Sistemleri Ltd.’de saklıdır.