Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

INSTAGRAM'DA YAZ BOYUNCA HER HAFTA ÇEKİLİŞ!

Perdigital Instagram hesabımızda yaz boyunca düzenlediğimiz haftalık çekilişlerde 7. ve son hafta!

Perdigital Instagram hesabında yaz boyunca devam eden çekilişlerin 7.si 05.09.2018 Çarşamba günü saat 15:00'te başlamıştır. Çekilişe hemen katıl >>

- Çekilişe katılım 11.09.2018 Salı günü saat 10:00’da sonra erecektir.

- 7. hafta çekiliş sonuçarı 11.09.2018 Salı günü saat 16:00’da Perdigital Instagram hesabından ve bu sayfadan ilan edilecektir.

- Çekilişe katılmaya hak kazanabilmek için Instagram çekiliş gönderisindeki 3 şartı da yerine getirmeniz gerekmektedir. 

- Perdigital Bonus ödülü kazananlar, Instagram çekiliş gönderisindeki 3 şartı da eksiksiz yerine getiren kullanıcılar arasından Perdigital.com ekibi tarafından belirlenecektir.

- Ödül kazanan talihlilerle ödülleri, Perdigital.com referans numaralarına ait Perdigital.com hesaplarına, çekilişten sonraki ilk iş gününde tanımlanacak ve kendilerine e-posta yoluyla bilgi verilecektir.

- Çekiliş esnasında, ödül kazanan kullanıcıların referans numaraları kontrol edilecek ve yanlış/eksik referans numarası veren talihlilerin yerine yeni bir çekilişle farklı talihliler belirlenecektir. 

- Çekiliş sonucunda herhangi bir ödül kazanan talihliler, ödüllerini başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemezler.

- Perdigital.com, çekiliş kurallarını ve ödülleri her zaman değiştirme ve çekilişi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.