Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KARTLA TEK SEFERDE 100 TL VE ÜZERİ BAKİYE YÜKLE, 221 PUBG MOBILE UC KAZAN!

Kampanya, 13.10.2019 23:59'da sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz. Kampanyanın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

                                                                       **********************

ininal VISA Kart kullanan oyunculara özel PUBG Mobile UC kampanyası 13 Ekim 2019 Pazar 23:59'a kadar uzatıldı!

24.09.2019 Salı saat 14:00 ile 13.10.2019 Pazar saat 23:59 arasında ininal VISA Kart ile Perdigital.com'a tek seferde 100 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 221 PUBG Mobile UC'nin sahibi olacak! 

Her oyuncunun sadece 1 kez yararlanabileceği kampanyaya katılmak için ininal VISA Kart ile bakiye yükle >>

Kampanya 1.000 kişi ile sınırlıdır. 

ininal Cüzdan uygulamasını indir >>

PUBG Mobile UC hakkındaki tüm detaylar >>

Henüz bir ininal hesabın yoksa hemen ininal hesabı aç >

Kampanyadan yararlanmak isteyen oyuncuların; Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, Perdigital.com bakiye yükleme seçenekleri içinde yer alan ininal Kart seçeneği ile tek seferde 100 TL ve üzeri bakiye yüklemesi gerekmektedir. 221 PUBG Mobile UCininal VISA kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda Perdigital.com hesabınıza Promo Kod olarak tanımlanacaktır. 221 PUBG Mobile UC kodunuzu Hesabım > Promo Kodlarım kısmında görebilir ve PUBG Mobile'da aktive edip kullanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya, 24.09.2019 14:00 - 13.10.2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
 3. Kampanya 1.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 4. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal VISA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 221 PUBG Mobile UC'nin sahibi olacaktır.
 5. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için BAKİYE YÜKLE sayfasındaki "BAKİYE YÜKLEME SEÇENEKLERİ" arasından ininal seçeneğini işaretleyerek yükleme yapmaları gerekmektedir. ininal Kartını kredi kartı olarak kullanıp banka/kredi kartı alanından bakiye yükleyen oyuncular bu kampanyadan yararlanamaz. ininal VISA Kart ile bakiye yükle >>
 6. Kampanyadan kazanılan 221 PUBG Mobile UC kodu, Hesabım > Promo Kodlarım kısmında yer alacaktır. 221 PUBG Mobile UC kodunuzu aktive etmek için PUBG Mobile UC Kodumu Nasıl Aktive ederim? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 7. Kampanyadan kazanılan 221 PUBG Mobile UC kodlarının son kullanım tarihi 01.03.2020 23:59'dur. Kodunuzu bu tarihe kadar aktive etmeniz gerekmektedir.
 8. Kampanyaya katılmak için yatırılan bakiyenin hiçbir şekilde iadesi talep edilemez. 
 9. Kazanılan 221 PUBG Mobile UC, nakde çevrilemez, Perdigital Bonus karşılığı ve iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 10. Kampanyadan sadece ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal VISA Kart'larla yapılmış bakiye yükleme işlemi gerçekleştiren oyuncular yararlanabilir. ininal Cüzdan uygulamasına eklenmemiş ininal VISA Kart sahipleri kampanyadan yararlanamaz.
 11. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 12. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 13. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.