Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL VISA KARTLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

Kampanyaya katılım, 14.09.2019 tarihi saat 17:20'de 1.000 kişiye ulaşmış ve kampanya sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz. Kampanya detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


                                                                            **********************

VISA tabanlı ininal Kart kullanan oyunculara özel kampanya başladı!

11.09.2019 Çarşamba saat 14:00 ile 15.09.2019 Pazar saat 23:59 arasında Perdigital.com hesabına ininal VISA Kartla tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 10 TL Perdigital Bonus kazanıyor! 

Her oyuncunun sadece 1 kez yararlanabileceği kampanyaya katılmak için ininal VISA Kart ile bakiye yükle >>

Kampanya 1.000 kişi ile sınırlıdır. 

ininal Cüzdan uygulamasını indir >>

Perdigital Bonus hakkındaki tüm detaylar >>

Henüz bir ininal hesabın yoksa hemen ininal hesabı aç >>

İyi alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya, 11.09.2019 14:00 - 15.09.2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
 3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal VISA Kartla tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
 4. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için BAKİYE YÜKLE sayfasındaki "BAKİYE YÜKLEME SEÇENEKLERİ" arasından ininal seçeneğini işaretleyerek yükleme yapmaları gerekmektedir. ininal Kartını kredi kartı olarak kullanıp banka/kredi kartı alanından bakiye yükleyen oyuncular bu kampanyadan yararlanamaz. ininal VISA Kart ile bakiye yükle >>
 5. Kampanya 1.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 6. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.comu'dan yapacağınız, Perdigital Bonus Kodu alımları, Vodafone paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
 7. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 8. Kampanyadan sadece ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal VISA Kart'larla yapılmış bakiye yükleme işlemi gerçekleştiren oyuncular yararlanabilir. ininal Cüzdan uygulamasına eklenmemiş  ininal VISA Kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi Perdigital Bonus kazanamayacaklardır.
 9. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 10. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 11. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
 12. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.