Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KARTLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

ininal Kart kullanan oyunculara müjde! Pedigital.com ve ininal iş birliğiyle, Nisan ayına özel kampanya başladı!

15.04.2019 14:00 ile 23.04.2019 23:59 arasında Perdigital.com hesabına ininal Kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 5 TL Perdigital Bonus kazanıyor! Her kullanıcının sadece 1 kez katılabileceği ve 5.000 kişiyle sınırlı kampanyadan yararlanabilmek için ininal Kart ile bakiye yükle >>

Henüz bir ininal hesabınız yoksa hemen ininal hesabı aç >>

İyi alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya15.04.2019 14:00 - 23.04.2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
 3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 5 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
 4. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için BAKİYE YÜKLE sayfasındaki "BAKİYE YÜKLEME SEÇENEKLERİ" arasından ininal seçeneğini işaretleyerek yükleme yapmaları gerekmektedir.
  ininal Kart ile bakiye yükle >>
 5. Kampanya 5.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 6. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
 7. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 8. Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi Perdigital Bonus kazanamayacaklardır.
 9. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 10. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 11. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
 12. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.