İNİNAL KARTLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

İninal kart kullanan oyunculara müjde!

21.11.2017 13:00 ile 28.11.2017 23:59 arasında Perdigital hesabına, İninal kartıyla tek seferde 25 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 5 TL Perdigital bonus kazanıyor!


Perdigital bonusunuz, ininal kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda hesabınıza tanımlanır.

Her bir kullanıcının sadece bir kez yararlanabileceği ve 5.000 kişiyle sınırlı bu önemli fırsatı kaçırmamak için hemen İninal kartınızla bakiye yükleyin >>

Henüz bir ininal kartınız yoksa buraya tıklayın >> 

Perdigital bonus hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın >>

İyi oyunlar ve keyifli alışverişler dileriz.

Kampanya koşulları:

1- Kampanya, 21.11.2017 13:00 – 28.11.2017 23:59 arasında geçerli olacaktır.

2- Kampanya süresince, Perdigital.com’a tek seferde 25 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 5 TL değerinde Perdigital bonus kazanacaklardır.

3- Kazanılan Perdigital bonus, Turkcell ve Vodafone paket/bakiye yükleme işlemleri dışında kalan tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.

4- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır.  

5- Bir kullanıcı bu kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.

6- Kampanya 5.000 tekil kişi ile sınırlıdır.

7- ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

8- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR