Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KARTLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

Kampanyaya katılım 29.12.2017 16:04'te 2.500 kişiye ulaşmış ve kampanya sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz. Kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

İninal kart kullanan oyunculara müjde!

20.12.2017 00:00 ile 01.01.2018 23:59 arasında Perdigital hesabına İninal kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 10 TL Perdigital Bonus kazanıyor!Kampanyadan yararlanmak için, Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra "BAKİYE YÜKLEME" sayfasında yer alan "İNİNAL" sekmesine tıklayarak İninal kartınızla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Perdigital Bonusunuz, İninal kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda hesabınıza tanımlanır. 

Her bir kullanıcının sadece bir kez yararlanabileceği ve 2.500 kişiyle sınırlı bu önemli fırsatı kaçırmamak için hemen ininal kartınızla bakiye yükleyin >>

Henüz bir ininal kartınız yoksa buraya tıklayın >> 

Perdigital Bonus hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın >>

İyi oyunlar ve keyifli alışverişler dileriz.

Kampanya koşulları:

1- Kampanya, 20.12.2017 00:00 – 01.01.2018 23:59 arasında geçerli olacaktır.

2- Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.

3- Kazanılan Perdigital Bonus, Turkcell ve Vodafone paket/bakiye yükleme işlemleri dışında kalan tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.

4- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır.  

5- Bir kullanıcı bu kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.

6- Kampanya 2.500 tekil kişi ile sınırlıdır.

7- ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

8- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR