Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KARTINIZLA BAKİYE YÜKLEYİN, BONUS KAZANIN!

Perdigital - ininal iş birliğiyle oyunculara müjde!

Perdigital hesabına, İninal kartıyla tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 10 TL Perdigital bonus kazanıyor!

Perdigital bonusunuz, ininal kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda, hesabınıza tanımlanır.

Her bir kullanıcının sadece bir kez yararlanabileceği ve 400 kişiyle sınırlı bu önemli fırsatı kaçırmamak için hemen İninal kartınızla bakiye yükleyin >>

Henüz bir ininal kartınız yoksa, ininal kart satış noktalarından 5 TL karşılığında ininal kart satın alabilir veya ininal.com'da "yeni kayıt" oluşturarak adreslerine ücretsiz teslimat imkanından yararlanabilirler. Detaylı için buraya tıklayın >> 

Perdigital bonus hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın >>

İyi alışverişler.

Kampanya koşulları:

1- Kampanya, 07.04.2017 00:00 – 30.04.2017 23:59 arasında geçerli olacaktır.

2- Kampanya süresince, Perdigital.com’a tek seferde 50 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar 10 TL değerinde Perdigital bonus kazanacaklardır.

3- Kazanılan Perdigital bonus, Turkcell ve Vodafone paket/bakiye yükleme işlemleri dışında kalan tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.

4- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır.  

5- Bir kullanıcı bu kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.

6- Kampanya 400 tekil kişi ile sınırlıdır.

7- ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

8- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.