Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İninal Kart Sahiplerine Özel Steam Kampanyası

31.08.2016 saat 23.59'a kadar, Perdigital.com hesabınıza İninal kartınızla tek seferde 30TL ve üzeri bakiye yükleyin, 5TL değerinde Steam Kodu kazanma şansı yakalayın.
Hemen Bakiye Yükleyin
Kampanya, İninal tarafından düzenlenmekte olup, tüm sorumluluk İninal firmasına aittir.

Kampanya koşulları:

- Toplam 2.150 kişi, şirket içi yapılacak çekilişle 5TL değerinde Steam cüzdan kodu kazanacaktır.
- Kazanan kişilerin isim ve soyisimleri Facebook "İninal oyun" sayfasında açıklanacaktır ve kazanılan kodlar 1 Eylül 2016 gün içinde kullanıcıların cep telefonu numaralarına SMS ile gönderilecektir.
- Kazanan kişilere, İninal kartlarına kayıtlı olan cep telefon numaralarına SMS ile ulaşılacaktır (Herhangi bir nedenle eksik/hatalı/kara listede olan telefon numaralarından ya da teknik iletişim/ şebeke sorunlardan ininal sorumlu tutulamaz).
- İninal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) İninal Kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (aktifleştirilmemiş) İninal Kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi hediye kazanamayacaklardır.
- Kampanyaya katılan tüm kullanıcılar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.