Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KART İLE 150 TL VE ÜZERİ BAKİYE YÜKLE,
ANINDA 20 TL PERDIGITAL BONUS KAZAN!

ininal kart sahibi kullanıcılarımıza müjde; ininal Kampanyası başladı!

14 Nisan 2024 Pazar saat 23:59'a kadar ininal kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri bakiye yükle, anında 20 TL Perdigital Bonus kazan!

ininal kart ile bakiye yükle

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya, 05.04.2024 17:00 - 14.04.2024 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com kullanıcı sadece bir kez yararlanabilir. 
 3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal kartla tek seferde 150 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 20 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacak.
 4. Kampanya 5000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 5. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Perdigital Bonus Kodu alımları, Vodafone veya Türk Telekom paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
 6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 7. Kampanyadan sadece ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal VISA Kart'larla yapılmış bakiye yükleme işlemi gerçekleştiren oyuncular yararlanabilir. 
 8. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 9. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 10. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
 11. Bakiye iadesi alan kullanıcılar kampanyaya tekrar katılamaz. 
 12. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.