Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İNİNAL KART İLE BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

ininal kart kullanan oyunseverlere müjde; ininal Kampanyası başladı!

04.03.2020 Çarşamba 14:00 - 08.03.2020 Pazar 23:59 tarihleri arasında ininal kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükle, anında 10 TL Perdigital Bonus kazan!

Her bir oyuncunun sadece 1 kez yararlanabileceği ve toplam 3.500 kişiyle sınırlı kampanyaya katılabilmek için hemen ininal Kart ile bakiye yükle >>

İyi alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya, 04.03.2020 14:00 - 08.03.2020 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
 3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a ininal kartla tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
 4. Kampanya 3.500 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 5. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Perdigital Bonus Kodu alımları, Vodafone paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
 6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 7. Kampanyadan sadece ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal VISA Kart'larla yapılmış bakiye yükleme işlemi gerçekleştiren oyuncular yararlanabilir. ininal Cüzdan uygulamasına eklenmemiş ininal VISA Kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi Perdigital Bonus kazanamayacaklardır.
 8. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 9. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 10. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
 11. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.